Warszawa

Książkowe Ferie z Wydawnictwem Przygotowalnia
Warszawa Zima!

Książkowe Ferie z Wydawnictwem Przygotowalnia

od 18 lutego do 19 lutego 2017
Wpis archiwalny

godz. 10:30 (dzieci 4-6 lat)

godz. 12:30 (dzieci 7-10 lat)

 

Zapraszamy dzieci i rodziców do Biocultury na spotkanie z niezwykłymi książkami i jej twórcami. Kreatywne warsztaty książkowe poprowadzi Marta Woszczak, Marcel Kotkowski i Kropka, czyli Wydawnictwo Przygotowalnia.

 

Dzieci w wieku 4–6 lat zapraszamy na Wietrzne Warsztaty. Podczas spotkania mali uczestnicy przeżyją przyrodniczą przygodę z uroczą książką "Wietrzyk".

 

Oprócz czytania słów i obrazów, opowiadania i słuchania, dzieci wezmą udział w zajęciach sensomotorycznych, podczas których będą bawić się gestami i dźwiękami. W niezwykłą podróż, pełną baśniowych postaci i pięknej przyrody młodych czytelników zabierze Matka Ziemia. A co będzie dalej? Przekonacie się sami...


Wstęp na spotkanie i warsztaty: 12 zł

 

Dzieci w wieku 7-10 lat zapraszamy na Wirusowe Warsztaty, podczas których poznamy ciekawych, ale czasami nieznośnych i dokuczliwych bohaterów książki "Wirusy". Jak sami zapewne wiecie wirusy nieźle potrafią uprzykrzyć życie.

 

Katar, kaszel, zaczerwieniony nos, bolące gardło czy swędząca wysypka to tylko niektóre z wątpliwych przyjemności jakie spotykają nas w wyniku kontaktu z tymi mikroskopijnymi stworami. Nie obawiajcie się jednak, nie taki wirus straszny jak go malują. Nie pozwólcie aby ominął Was bezbolesny zastrzyk wiedzy i solidna porcja dobrej zabawy bez skutków ubocznych. Podczas warsztatów otrzymacie receptę na stworzenie jedynego w swoim rodzaju kudłatego wirusa.


Wstęp na spotkanie i warsztaty: 15 zł

 

Zarówno na Wietrzne Warsztaty jak i na Warsztaty Wirusowe liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy: biuro@biocultura.pl lub 600 373 051


Aby dokonać rezerwacji miejsca, należy wykonać przelew na konto wydawnictwa Przygotowalnia, podając w tytule przelewu nazwę warsztatów, dzień, imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek.


Nr konta: 75 1140 2004 0000 3702 7527 4194

 

www.facebook.com/events/1281808568564659/
www.przygotowalnia.com
www.facebook.com/przygotowalnia

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć