Warszawa

Piknik z Tatą 2024
Warszawa, Bielany Impreza plenerowa Wstęp wolny

Piknik z Tatą 2024

23 czerwca 2024

Bycie ojcem to jedno z najwspanialszych, ale i najbardziej odpowiedzialnych zadań w życiu mężczyzny.

 

To rola, która wymaga nie tylko miłości i cierpliwości, ale także mądrości i umiejętności poświęcenia. Ojciec jest nie tylko przewodnikiem i nauczycielem, ale również oparciem i przyjacielem dla swoich dzieci. Jego zadaniem jest nie tylko zapewnić im bezpieczeństwo i wsparcie, ale również inspirować, pokazać Boga i pomagać w kształtowaniu wartości oraz charakteru. Bycie ojcem to nieustanna podróż pełna wyzwań i radości, która daje głębokie poczucie spełnienia i satysfakcji.

 

Z tego względu, aby podkreślić tą wyjątkową postać w życiu każdego człowieka i mając w pamięci Tego najwspanialszego Ojca, jakim jest Bóg, Dobre Miejsce wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany oraz ks. Wojciechem Drozdowiczem - proboszczem parafii Bł. E. Detkensa i Partnerami, zapraszają na rodzinny piknik z okazji Dnia Ojca, organizowany na Dewajtis 3.

 

Data: 23 czerwca 2024 r., godz.: 10:00 - 15:00

Miejsce: Teren wokół Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, ul. Dewajtis 3.

Bilety: Wstęp wolny!

Bądź EKO : Przyjedź bryczką (będzie kursowała wahadłowo wzdłuż ulicy Dewajtis), rowerem lub pieszo, a samochód zostaw poza lasem!

 

 

Program wydarzenia:

10:00 - start kiermaszu rękodzieła (wzdłuż ulicy Pokamedulskiej)
11:00 - uroczysta Msza Święta, na jej końcu, jak co roku, odbędzie się ślubowanie ojców wg. tekstu zaczerpniętego z filmu "Odważni" (Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP)
od 12:00 / 12:30 - dmuchańce, koniki, jazda na osiołkach, stoiska strażaków i policji - zwiedzanie pojazdów, pojazd firmy "BYŚ", przejazd bryczką, zajęcia sportowe organizowane przez Hutnik Warszawa, animacje dla dzieci
ok. 12:30 - koncert Małgorzaty Hutek (scena plenerowa przed Kościołem)
ok. 13:30 - spektakl dla dzieci pt. "Podróż za horyzont" - Teatr Igraszka  (scena plenerowa przed Kościołem)

 

Piknik z Tatą od lat jest wielką atrakcją dla mieszkańców Bielan i nie tylko. To znakomita okazja do spędzenia niedzielnego popołudnia z najbliższymi i wspólnego świętowania Dnia Taty.

 

Imprezie będzie towarzyszył kiermasz rękodzieła i swojskiego jadła. Swoje produkty wystawią rękodzielnicy z całej Polski. Nie zabraknie stoisk, gdzie będzie można zjeść różne pyszności i zaspokoić swój głód.

 

Organizatorzy: Urząd Dzielnicy Bielany, Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury, Parafia Las Bielański

 

Partnerzy:  Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. R. Archutowskiego, Hutnik Warszawa Akademia Piłkarska, Shalom Warszawa

 

Sponsor: BYŚ - Wojciech Byśkiniewicz

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2176603926057922/

Link do artykułu na stronie: https://dobremiejsce.org/piknik-z-tata-2024/

Miejsce wydarzenia:
ul. Dewajtis 3
01-815 Warszawa - Las Bielański
Organizator:

Dobre Miejsce - katolickie centrum kultury

ul. Dewajtis 3
01-815 Warszawa - Las Bielański
tel.: 22 561 01 00 | 512 011 482

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć