Warszawa

#melokoncert dla niemowląt i małych dzieci
Warszawa Koncert do 3 roku

#melokoncert dla niemowląt i małych dzieci

25 sierpnia 2018
Wpis archiwalny

godz. 10:00 lub 11:30

 

Zapraszamy do rodzinnej restauracji Polana na warszawskim Wilanowie na MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci. Koncert odbędzie się w sobotę 25/08 o o dwóch godzinach do wyboru 10:00 lub 11:30. Wstęp 20 zł/osoba. Spotkanie przeznaczone jest dla rodzin z małymi dziećmi do 3. roku życia.

 

MeloKoncert jest połączeniem zajęć umuzykalniających (zgodnych z teorią uczenia się muzyki amerykańskiego muzyka i pedagoga Edwina Eliasa Gordona) z koncertem. Zajęcia gordonowskie polegają na stymulowaniu słuchu małych dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok.3 lat) za pomocą śpiewu w różnorodnych skalach muzycznych oraz dzięki zabawom rytmicznym i ruchowym.

 

Będziemy dla Was grać na żywo na instrumentach klawiszowych i skrzypcach, śpiewać, rytmizować, tańczyć i słuchać muzyki. Usiądziemy na podłodze na poduszkach, miękkich materacach i dywanikach. A Wy usłyszycie piosenki i melodie znane z domu, żłobka czy przedszkola, poznacie też nowe utwory, których wcześniej nie słyszeliście.

 

MeloKoncerty to znana marka w Warszawie, pierwsze spotkanie odbyło się w kwietniu 2017 roku, a od tego czasu udało się zorganizować ponad 30 koncertów dla niemowląt i małych dzieci. We wrześniu 2017 otrzymaliśmy od warszawskich rodziców nagrodę SŁONECZNIKI dla najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci.

Koncerty poprowadzą Anna Natalicz, Basia Habisiak oraz gość specjalny. Mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki, absolwentki szkół i akademii muzycznych, certyfikowane nauczycielki gordonków. Partnerem najbliższego MeloKoncertu jest Wydawnictwo Mamania, które zaprezentuje książki i książeczki dla uczestników spotkania.

 

Więcej o idei MeloKoncertów na stronie

 

Zapraszamy w sobotę 25.sierpnia o godzinie 10:00 lub 11:30 do rodzinnej restauracji Polana przy ul. Klimczaka 5 w Warszawie.

 

Bilety w cenie 20 zł/uczestnik dostępne tutaj.

 

Patroni medialni MeloKoncertu:

Co Jest Grane 24
Dziecko w Warszawie
Dobra Mama
Dzieci – czasopismo dla rodziców przedszkolaków
Karmione Kulturą
Muzyka dla Smyka w Warszawie
Info Rodzinka Warszawa
TaTen To
mamaklub.pl
miastodzieci.pl
qlturka.pl
czasdzieci.pl
Wydawnictwo Mamania

 

Organizator: MeloMaluchy MeloBrzuchy/Fundacja Camerata Varsovia/Impresariat Barbara Jagodzińska-Habisiak

Organizator:

MeloKoncerty

Warszawa ul. Zwycięzców 4D Mary Poppins' House Saska
Kępa / Spiku Spik Cafe & Club ul. Floriańska 6/9 / Polana Wilanów ul.
Klimczaka 5

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć