Warszawa

Rodzinne Spotkania w Lesie
Warszawa, Śródmieście Inne

Rodzinne Spotkania w Lesie

od 21 kwietnia do 22 kwietnia 2018
Wpis archiwalny

Rodzinne Spotkania w Lesie to propozycja na rodzinne spędzenie wolnego czasu w duchu przyrody, ekologii i dobrej zabawy. W każdą sobotę oraz niedzielę przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oprowadzania, w trakcie których zarówno dzieci jak i opiekunowie poznają szereg ciekawostek i faktów ze świata przyrody.

 

Spotkania, które poprowadzą miłośnicy przyrody, pozwolą odkrywać ją niemal wszystkimi zmysłami. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną możliwość poznania gatunków niezwykle rzadkich, ale również dowiedzieć się wielu zaskakujących informacji o zwierzętach bardziej pospolitych, które mogą spotkać na co dzień.

 

 

Termin: 21-22 kwietnia

Zapraszamy w każdą sobotę oraz niedzielę do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa. Spacery rozpoczną się o godz. 10.00, 11.00, 12.00, 13.00.

Bilety w cenie 5zł–dorosły i 1zł–dziecko (10zł rodzinny) dostępne są na miejscu bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania.

 

Specjalne niespodzianki dla uczestników zajęć przygotowali nasi partnerzy: Lasy Państwowe oraz Herbapol. Masz to w naturze Herbapol Lublin.

lazienki-krolewskie.pl/pl/wydarzenia/rodzinne-spotkania-w-lesie

 

fot. mat. organizatora

Organizator:

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, Herbapol. Masz to w naturze

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć