Warszawa

Poniedziałkowe szaleństwo w FunEscape
Warszawa Spotkanie

Poniedziałkowe szaleństwo w FunEscape

29 stycznia 2018
Wpis archiwalny

Escape Room to nowoczesna, bijąca rekordy popularności forma rozrywki, którą pokochali, zarówno dzieci jak i dorośli na całym świecie. Zadanie jest jedno- wydostać się z zamkniętego pokoju pełnego zagadek i łamigłówek, w ciągu 60minut. Zabawa ma na celu rozwijanie umiejętności pracy w grupie, logicznego myślenia oraz umiejętności kojarzenia faktów. Każdy pokój to zupełnie inny świat w którym to Wy gracie główne role.

 

Jeżeli marzyliście kiedyś o tym by chociaż na chwilę znaleźć się na “Bezludnej Wyspie” i odnaleźć pozostawiony tam skarb to teraz macie okazję. A może chcielibyście wcielić się w rolę detektywów i spróbować odnaleźć skradzione diamenty w naszym Skarbcu?

 

W każdy poniedziałek wstęp do pokoju “Bezludna Wyspa” lub “Skarbiec” w promocyjnej cenie 120zł/ za grupę (max 8os). Jednak to nie wszystko! Wasze pociechy będą mogły bawić się w pokojach w towarzystwie animatora-pirata (Bezludna Wyspa) lub animatora-policjanta (Skarbiec), który będzie czuwał nad ich bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą.

   

 

Aby zarezerwować termin, zapraszamy na stronę www.funescape.pl , w polu “nr. vouchera” wpisujemy “CzasDzieci.pl”!


Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu +48 508 528 528 lub mailowo biuro@funescape.pl

Organizator:

FunEscape

Powsińska 64a, 02-903 Warszawa
tel.: 508 528 528

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć