Warszawa

Spotkanie z Łukaszem Wierzbickim. Pisarzem i podróżnikiem
Warszawa, Śródmieście Spotkanie

Spotkanie z Łukaszem Wierzbickim. Pisarzem i podróżnikiem

7 grudnia 2017
Wpis archiwalny

Warszawska Księgarnia Korekty, Wydawnictwo Sonia Draga i magazyn podróżniczy „Kontynenty” mają przyjemność zaprosić czytelników na spotkanie z podróżnikiem, pisarzem, autorem książek podróżniczych dla dzieci – Łukaszem Wierzbickim.

 

Podczas spotkania „Się plecie o świecie, czyli dzieciom też się coś należy z podróżowania” będziemy dyskutować o tym, jakie korzyści ze wspólnego podróżowania czerpią dzieci, a jakie ich opiekunowie. Porozmawiamy także o tym, jak podsycać, a nie gasić dziecięcą wyobraźnię. Szczególnie serdecznie zapraszamy więc młodych czytelników!


Łukasz Wierzbicki, podróżnik i pisarz, jest autorem wielu książek podróżniczych dla dzieci, z których dwie,: „Dziadek i niedźwiadek” oraz „Afryka Kazika”, weszły do kanonu lektur szkolnych. Jest niestrudzonym propagatorem mądrego i radosnego podróżowania.
Prowadzenie: Dariusz Fedor – redaktor naczelny Magazynu Podróżniczego KONTYNENTY


Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu jesiennych spotkań promujących literaturę podróżniczą „Kontynenty literatury”, realizowanego przez Wydawnictwo Sonia Draga we współpracy z magazynem podróżniczym „Kontynenty”.


Więcej o cyklu:
soniadraga.com/aktualnosci/kontynenty-literatury.html
magazynkontynenty.pl

 

Termin: 07 grudnia, godz. 18:00

Miejsce: Księgarnia Korekty


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.

 

fot. mat. promocyjne

Organizator:

Księgarnia Korekty

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć