Warszawa

Spotkanie z Maszą i Niedźwiedziem w Centrum Łopuszańska 22
Warszawa Spotkanie Wstęp wolny

Spotkanie z Maszą i Niedźwiedziem w Centrum Łopuszańska 22

od 30 września do 1 października 2017
Wpis archiwalny

30 września i 1 października 2017 roku w godzinach 12:00-18:00 Centrum Łopuszańska 22 odwiedzi sympatyczny duet tytułowych bohaterów bajki Masza i Niedźwiedź! Przewidziano liczne atrakcje, podczas których dzieci będą mogły spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie swoich idoli.


„Masza i Niedźwiedź“ to rosyjska bajka, która podbiła serca milionów dzieci na całym świecie, w tym również w Polsce. Masza to energiczna i rezolutna dziewczynka, która zawsze ma wiele pomysłów na zabawę. Jej wierny kompan, Niedźwiedź towarzyszy jej w niezliczonych, niezwykłych przygodach. Najmłodsi wielbiciele z Warszawy i okolic będą mieli okazję spotkać się z tym wyjątkowym duetem na żywo w Centrum Łopuszańska 22. W programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji. Organizatorzy zamienią wydzieloną strefę Centrum w bajkową scenografię przytulnego domku Niedźwiedzia. Dzieci skosztują tam wyśmienitej herbatki z samowaru i poczują się jak prawdziwi ogrodnicy sadząc swoje roślinki! W harmonogramie zaplanowano również zajęcia ruchowe dla uczestników. Podczas tych rozrywek dzieci będą mogły przetestować swój refleks i zmysł obserwacji w zabawie łapania motylków oraz szybkość w slalomie rowerowym z Pandą. Ponadto, na pamiątkę tego wydarzenia uczestnicy będą mogli zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie ze swoimi uroczymi idolami!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Centrum Łopuszańska 22 - nowe miejsce na zakupowej mapie Warszawy. W myśl idei #NIEprzepłacaj oferowany jest tu szeroki asortyment produktów w zróżnicowanych kategoriach cenowych.

 

Centrum Łopuszańska 22 to nowoczesny obiekt handlowy usytuowany w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. W pobliżu Centrum znajduje się rozwinięta infrastruktura komunikacji miejskiej i kolejowej. Centrum wyróżnia atrakcyjna lokalizacja zarówno pod względem biurowym jak i mieszkalnym.

Centrum Łopuszańska 22 w pigułce:
Powierzchnia całkowita – 28 tys. m2
Powierzchnia handlowa – 17,5 tys. m2
Ponad 200 lokali
Ponad 1000 miejsc parkingowych
Lokalizacja: ul. Łopuszańska 22, Warszawa

Dział najmu: + 48 665 531 565
najem@centrumlopuszanska22.pl
www.centrumlopuszanska22.pl

 

Organizator:

Centrum Łopuszańska 22

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć