Warszawa

Dobranoc Kochanie

Dobranoc Kochanie

Sen jest szczególnym aspektem naszego życia. Pozwala odpocząć, zregenerować siły, zakończyć męczący dzień a rano spojrzeć na wszystko z optymizmem i wiarą. Często przymykamy w ciągu dnia oczy i marzymy, by jak najszybciej wślizgnąć się do swojego wygodnego łóżka. Zapomnieć o wszystkich zmartwieniach i dać się otulić miękką tkaniną pościeli. To wspaniałe uczucie i ogromna przyjemność,  której nie poświęca się  zbyt wiele uwagi. W czasach gadżetów elektronicznych, dostarczycieli rozrywki i  relaksu, inwestuje się w dodatkowe aktywności, w wyniku których poczujemy się lepiej, będziemy pełni życia i energii. Kobiety bardziej wierzą kosmetycznym nowinkom i usługom niż porządnej dawce snu.

A jednak  sen to zdrowie, i nic sobie nie robi z nowoczesności. Spokojnie czeka aż wpadniemy w jego objęcia. 

 

Co  można zrobić, by śnić pięknie i zdrowo?

Powinniśmy koniecznie zadbać o to, by pomieszczenia były dobrze wywietrzone, a w sezonach grzewczych także nawilżone np. nawilżaczami powietrza lub rozwieszonym wilgotnym ręcznikiem.

 

Ogromne znaczenie ma pościel, ta jest najbliżej ciała, tak przyjemnie nas otula, sprawia, że czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Warto poświęcić chwilę, by wybrać odpowiednią.

 

Wspaniale, że od pewnego czasu mamy możliwość zakupu pościeli lnianych, wyjątkowo przyjaznych dla skóry i bardziej wartościowych od popularnej bawełny. Len jest bardziej chłonny, przewiewny, ma właściwości antystatyczne. 

 


W przypadku produktów dla dzieci posiada także inne cenne zalety: nie wywołuje podrażnień i alergii, hamuje rozwój grzybów i bakterii. Polecany jest szczególnie osobom z wrażliwą skórą i alergikom. 

Dzięki swoim cechom len jest idealnym materiałem na pościel. Jak dowiodły badania naukowe sen w pościeli z lnu jest głębszy, a organizm znacznie szybciej się regeneruje.

 

Pamiętajmy, że dzieci potrafią przespać nawet pół doby. Otulone zdrową i kojącą pościelą z lnu na pewno zasną chętniej i będą spały spokojniej. Po wieczornej kąpieli, zachęcamy do używania lnianych ręczników, które ze względu na swoje właściwości przewyższają popularne ręczniki bawełniane.
 

Wielu z nas w tym momencie łapie się za głowę, bo przecież len kojarzy się z materiałem „zgrzebnym’ i trudnym w pielęgnacji. Okazuje się, że to nie prawda!

 

Młoda polska firma Lino posiada w swej ofercie wspaniałe miękkie i łatwe w prasowaniu pościele zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

 

 

Oszczędne ozdoby na przepięknych tkaninach nawiązują do nurtów etnicznych, nadających pomieszczeniom charakter nowoczesny, stylowy a zarazem przytulny i ciepły.

 

Produkty te polecamy też ze względu na ekologiczne wartości jakim firma jest wierna Produkcja oferty Lino na każdym etapie działalności jest przyjazna dla środowiska. 
W szwalni używane są wyłącznie maszyny energooszczędne, opakowania, absolutnie piękne a przy tym wykonane są z papieru pochodzącego z recyklingu.

Zachęta producenta do powtórnego wykorzystania metek jako zakładek do książek a pudełek jako skrzyń na domowe skarby, sprawia że uśmiechamy się ciepło, bo czuć że mamy do czynienia z ludźmi, którzy dbają o środowisko a jednocześnie  o przyszłość naszych dzieci.

 

Z tym ciepłym uśmiechem, życzymy dobrej nocy i wierzymy że taka właśnie bedzie.

 

Produkty do nabycia na stronie linen.pl

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć