Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - alergia:

Pokrzywka alergiczna u przedszkolaka

Witam, syn rozpoczął od od września pierwszy rok przedszkola. Mieliśmy obawy, bo do tej pory przebywał głównie z mamą. Próby pozostawania z kimś z rodziny często związane były z wymuszaniem,... więcej »

Żywienie dziecka

Witam, mój syn miał preparat Nutramigen, którego nie chciał pić. Zmieniono nam na Bebilon, ale niestety też nie mogę dziecka przekonać do picia tego mleka. Od niedawna również rozszerzamy... więcej »

Problemy ze snem 9-miesięcznego dziecka od urodzenia

Witam, moja córeczka kończy niedługo 9 miesięcy. Od urodzenia ma problemy ze snem. Już jako noworodek potrafiła bardzo mało spać w ciągu dnia. Noce też były ciężkie, bo przez kilka miesięcy... więcej »

Ciężka zamartwica urodzeniowa

Dzień dobry, Mam problem: moja teściowa strasznie panikuje z moim mężem. Dziecko urodziło się w ciężkiej zamartwicy Apgar 5/1/6 i dlatego uważają, że trzeba o nie dbać jak o jajko - nie... więcej »

Dodatkowe ruchy ciała u 6-latka

Witam! Mój syn bardzo często wykonuje dodatkowe ruchy ciała głównie bujanie się w przód i tył. Dzieje się to w bardzo różnych sytuacjach: gdy się stresuje, opowiada o czymś, oglądając... więcej »

Alergia a seplenienie

Miła Pani Profesor, moje 7-letnie dziecko ma seplenienie międzyzębowe, a ponadto jest niezwykle alergiczne. Ma ciągle zatkany nos, oddycha ustami, język ciągle między zębami. Próbowałam wszystkiego,... więcej »

Nieopanowany dziewięciolatek

Mam pytanie. Najlepiej zacznę od początku. Syn który ma w tej chwili 9 lat urodził się w ósmym miesiącu ciąży i dostał tylko 6 punktów w skali Apgar. Dziś jest zdolnym uczniem chętnym do... więcej »

Alergia na środki znieczulające u stomatologa

Witam, moja córka ma obecnie 13 lat, w wieku 4 lat miała podany środek znieczulający u stomatologa i w wyniku tego środka spuchnięty miała język oraz wargę, opuchlizna utrzymywała się przez... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Warto zobaczyć