Warszawa

Kryspinów - Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku "Nad Zalewem"

Kryspinów - Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku "Nad Zalewem"

Kryspinów to potężne spektrum możliwości dla Twoich potrzeb.

 

Dla osób, które chcą poczuć ukojenie od miejskiego szumu przygotowaliśmy miejsce na rajskie plaży, gdzie każda upływająca sekunda smakuje co raz lepiej, kojąc spragnione zmysły. Osoby preferujące aktywny tryb spędzania wolnego czasu nie mogą ominąć Szkoły Windsurfingu, wypożyczalni sprzętu wodne, czy też lekcji aqua aerobicku.


Szkoła Windsurfingu


Celem działalności Krakowskiej Szkoły Windsurfingu jest propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku. Poprzez połączenie turystyki, rekreacji i sportu dbamy o poprawę kondycji fizycznej i psychicznej, zapewniając tym samym wiele niezapomnianych wrażeń i dobrej zabawy. Prowadzimy wypożyczalnie, szkolenia i kursy z zakresu windsurfingu i kitesurfingu.


Aqua Aerobik


Aerobik w wodzie to coraz bardziej popularne ćwiczenia wśród polaków. Pływanie cieszy się ogromną popularnością, a ćwiczenia w wodzie są stosowane od dawna jako forma ćwiczeń odchudzających. Aqua Aerobik nadaje ćwiczeniom całkiem nowy wymiar. Po pierwsze, wyjątkowe właściwości wody sprawiają, że jest to trening bezpieczny i efektywny, oraz dostępny dla wszystkich. Po drugie, aqua aerobik to świetna zabawa.

Prezentowane zajęcia, to trening w wodzie, który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję ćwiczących, zapobiega występowaniu stresów, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję. Ta forma aktywności fizycznej adresowana jest do osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej i umiejętności pływackiej.


Park Linowy


Park Lin „Kryspinów” to wspaniała forma spędzania wolnego czasu. Moda na aktywny wypoczynek, sporty ekstremalne powoduje, że w krajach zachodnich Europy takie parki są bardzo popularne, zwłaszcza, że jest to jedna z najbezpieczniejszych form aktywnego przebywania na wysokości. Zapewnia niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu.


Kryspinolandzik


To miejsce w którym każdy maluch poczuje się jak w raju. Miejsce ogarnięte dzięciecą zabawą i beztroską. Profesjonalni animatorzy organizujący liczne zabawy i konkursy. Do dyspozycji milusińskich: plac zabaw, wisząca huśtawka, malarskie sztalugi, gry planszowe, drewniane kolejki i wiele wiele innych atrakcji Zapraszamy!


Sprzęt wodny


Dla wszystkich, którzy szukają alternatywy wobec opalania się proponujemy możliwość aktywnego spędzenia czasu. W naszej ofercie znajduje się możliwość wypożyczenia: kajaków i rowerków wodnych.

Dane adresowe:
Współrzędne GPS Zalewu Kryspinów: N 50,04 E 19,79
1/16
1/16
2/16
2/16
3/16
3/16
4/16
4/16
5/16
5/16
6/16
6/16
7/16
7/16
8/16
8/16
9/16
9/16
10/16
10/16
11/16
11/16
12/16
12/16
13/16
13/16
14/16
14/16
15/16
15/16
16/16
16/16

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć