Trójmiasto

Asi Mina i Sonos lecą w Kosmos
Trójmiasto

Asi Mina i Sonos lecą w Kosmos

Uwaga, uwaga! Drogie dzieci, małe i duże. Kwartet Sonos i kapitanka Asi Mina zapraszają na pokład statku kosmicznego. Wspólnie odbędziemy pełną przygód podróż przy muzyce z popularnych filmów science fiction, m.in. „Gwiezdne Wojny”, „Star Trek”, „Superman” i „Avengers”. Usłyszycie wasze ulubione utwory w nowych aranżacjach na kwartet smyczkowy, a nawet piosenkę Gwiezdnego Chłopca o locie Majora Toma.

 

Zobaczycie niezwykłe zdjęcia planet Układu Słonecznego, Słońca i Księżyca, wykonane z teleskopu Hubble'a i sondy Juno. Poznacie pasjonujące historie słynnych astronautów oraz bohaterek i bohaterów filmów. Opowiemy o reżyserach i kompozytorach, którzy za pomocą obrazu i dźwięku próbowali przybliżyć nam kosmos. Dowiecie się nawet, jaka muzyka została wysłana w kapsule czasu! To wszystko pomoże nam oderwać się od planety Ziemi i polecieć wysooooooko, aby spotkać obce cywilizacje w odległych galaktykach. Nie chcemy wszystkiego zdradzać, bo kosmos to wielka tajemnica.

 

Zatem rozpoczynamy odliczanie: 10, 9, 8, 7…..

Czas trwania: 60 minut
Koncert dla dzieci w wieku 9+


Koncert dla dzieci i rodziców z utworami ze znanych filmów o kosmosie. Wystąpią artystki klasyczne z kwartetu Sonos. Prowadząca koncert Asi Mina opowie o lotach w kosmos, filmach science fiction, o muzyce i kompozytorach. Występ będzie połączony z zagadkami i zadaniami dla publiczności.

 

Dodatkowe informacje
Załoga kwartetu SONOS w składzie:

  • Małgorzata Hlawsa – flet
  • Marta Huget-Skiba – skrzypce
  • Anna Grzybała – altówka
  • Joanna Urbańska-Mikszta – wiolonczela
  • wizualizacje: Agata Hofelmajer-Roś
  • prowadzenie: Asi Mina aka Joanna Bronisławska

 

Więcej informacji: https://teatrszekspirowski.pl/event/asi-mina-i-sonos-leca-w-kosmos/

Wydarzenia w Trójmieście

Warto zobaczyć