Warszawa

Do przerwy 0:1

Do przerwy 0:1

od 12 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7672-188-0

Opis książki

Cóż może być wspanialszego dla chłopaka od gry w piłkę na własnym boisku? Absolutnie nic! No może tylko prawdziwy turniej „dzikich drużyn”, w którym zagrają zespoły z całej Warszawy! Zawodnicy Syrenki wreszcie pokażą swojemu głównemu przeciwnikowi – Huraganowi, kto tu rządzi.

Pełna humoru powieść o przygodach wychowanych przez ulicę chłopców z warszawskiej Woli. Przyjaciele, mimo szczęścia do wpadania w tarapaty i licznych przeszkód, z zapałem realizują swoje marzenia, nie podają się, walczą o sportowe laury.

 

Oprawa: Oprawa twarda
Ilość stron: 248
 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Do przerwy 0:1

Recenzje rodziców:

Bardzo dobra książka

Nie wiem, jak jest w waszej okolicy, ale u mnie, kiedy pogoda jest piękna, słońce grzeje, a zieleń zaprasza na spacery, przydomowe podwórka są puste… Nie słychać krzyków dzieci, nie... czytaj więcej »

Książka opowiada o chłopcach z warszawskiej Woli

Znany mi młody, 13-letni człowiek czyta bardzo wiele, lecz jest to głównie fantastyka. Dlatego nieco się zdziwił, gdy podsunęłam mu powieść Adama Bahdaja Do przerwy 0:1. Potem spróbowałam... czytaj więcej »
Recenzje dzieci:

Uczy szlachetnej gry

Powojenna Warszawa. Paragon, Perełka i Mandżaro zdobywają szlify piłkarskie przed czekającym ich turniejem drużyn podwórkowych pod okiem Wacława Stefanka, gwiazdy warszawskiej Polonii. Nie... czytaj więcej »

O zaradnym Maniusiu

Głównym bohaterem książki jest Maniuś. Chłopak mieszka z ciotką, ale wychowuje się właściwie na ulicy. Ma on ciężkie życie, umie jednak sobie poradzić. Pomaga wielu osobom, za co otrzymuje... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć