Warszawa

Niedźwładek

Niedźwładek

Wydawnictwo: Wilga
od 6 do 8 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-280-9297-6

Opis książki

Dziadek Władek to najlepszy dziadek na świecie! Co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości ani jego wnuk Michałek, zwany Misiem, ani ulubiony misio Misia, zwany Niedźwładkiem.

 

Cała trójka (dziadek Władek, Misio i Niedźwładek) jest nierozłączna i spędza razem prawie każdą chwilę. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia, bo okazuje się, że dziadek Władek… odszedł. Dokąd? Do nieba. Początkowo ani Misio, ani Niedźwładek nie podejrzewają niczego złego, bo przecież dziadek Władek często gdzieś chodził, ale zawsze wracał. Tym razem jednak wydarzyło się inaczej… Niedźwładek bierze sprawy w swoje łapki i postanawia wyruszyć śladem dziadka Władka do nieba, by sprowadzić go z powrotem.

 

Niedźwładek to urocza i ciepła historia o pożegnaniu z najbliższymi osobami, o tęsknocie i o tym, że choć już ich tu nie ma, zawsze zostają z nami. „W końcu wszyscy coś po sobie zostawiamy. Czasem cenne pamiątki, a czasem bezcenne wspomnienia i uśmiech na twarzach tych, którzy nas najbardziej kochali…”.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Niedźwładek

Kierunek: niebo!

Każdy kto czytał choć jedną książkę Marty Guśniowskiej, doskonale wie, że w historiach, które maluje nam słowami autorka, można odnaleźć całe pokłady życiowej mądrości. To, co cenne... czytaj więcej »

Warto zobaczyć