Warszawa

Wierszyki domowe. Sześć i pół tuzinka wierszyków Rusinka

Wierszyki domowe. Sześć i pół tuzinka wierszyków Rusinka

od 3 do 7 lat
Tematyka: wiersze, humor

Nagrody

Opis książki

Próg ciągle podkłada ci nogę? Wyprowadzasz klucz na smyczy? Lubisz śpiewać do prysznica? Oglądasz kręcące się w pralce pranie?


Nasze domowe przedmioty prowadzą w ukryciu podwójne życie. Sprawdź, co robią, kiedy na nie nie patrzysz.

 

Błyskotliwie ilustrowana przez Joannę Rusinek książka to świetny pomysł na prezent, w którym każdy znajdzie coś dla siebie - dzieci zabawne wierszyki, a dorośli - dopiski z przymrużeniem oka.

 

Oprawa twarda
Liczba stron: 208

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Wierszyki domowe. Sześć i pół tuzinka wierszyków Rusinka

Recenzje rodziców:

Ciekawe, lekkie i zabawne

Najbardziej do "Sześciu i pół tuzinka wierszyków Rusinka" zachęciła mnie rymowana recenzja Wojciecha Manna. Od razu przypomniały mi się też limeryki pani Wisławy. Jako klasyczny niedowiarek... czytaj więcej »
Recenzje dzieci:

Fajne są te gwiazdeczki...

Wierszyki lubię tylko trochę, bo nie dzieje się w nich tak dużo jak w książkach przygodowych czy detektywistycznych. Jak przeczytaliśmy o przedpokoju, łazience i kuchni to na spisie treści,... czytaj więcej »

Komentarze

"Wierszyki domowe. Sześć i pół tuzinka wierszyków Rusinka" mają za zadanie bawić i to ich autorowi wychodzi bardzo dobrze. Co ciekawe, twórca do jednego wyrazu każdego napisanego poematu dopisuje krótki, rymowany żarcik. Niestety, nie wszystkie zwrotki wierszy są rymowane i czasami, psuje to efekt całości. Trudno jest też powiedzieć dla jakiego przedziału wiekowego są kierowane teksty. Niektóre z nich posiadają słowa, których młodzi odbiorcy mogą nie zrozumieć, więc bez tłumaczenia dorosłego może się nie obejść.

dodany: 2013-05-09 16:53:38, przez: Natalia

Bardzo sympatyczne :-) Choć chyba bardziej dla nas, dorosłych, niż dla maluchów, prawda?

dodany: 2013-04-06 19:57:41, przez: mama Asia

Warto zobaczyć