Warszawa

Rzeszowskie spacery dla przedszkolaków - miniprzewodnik

Rzeszowskie spacery dla przedszkolaków - miniprzewodnik

„Rzeszowskie spacery dla przedszkolaków” to pięknie ilustrowana książeczka, która właśnie została wydana przez Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin. Ten mini-przewodnik opisuje 20 rzeszowskich miejsc i wydarzeń, które warto zobaczyć. Został opublikowany dzięki finansowemu wsparciu Gminy Miasto Rzeszów.


Każda strona książeczki zawiera ilustrację oraz wierszowany opis jednej z atrakcji. Mali czytelnicy nie zostali przeładowani szczegółami, a zarazem uzyskali porcję rzetelnych i ciekawych informacji. Wiersze pisane są językiem żywym, przystosowanym do potrzeb małych dzieci, a rymy i rytmy pomagają lepiej zapamiętywać to, o czym słyszą.


Również ilustracje powstały z myślą o dzieciach. Są kolorowe, przyjazne i mają akurat tyle szczegółów, żeby nie zmęczyć przedszkolaka.
Książeczka wzbogacona jest o mapkę Rzeszowa, na której zaznaczono opisane miejsca.


Również pod względem wykonania to wydawnictwo prezentuje wysoką jakość. Przewodnik wydrukowany jest na mocnym, grubym papierze. Nie rozpadnie się po dwu czytaniach.


„Rzeszowskie spacery dla przedszkolaków” świetnie nadają się do wspólnego czytania przez rodziców, dziadków i dzieci, mają niewątpliwą wartość edukacyjną, a przede wszystkim zachęcają do wyjścia z domu i wspólnego poznawania skarbów stolicy Podkarpacia.
Są też znakomitym prezentem i pamiątką z Rzeszowa dla każdego przedszkolaka.

 

Przewodniki można będzie otrzymać bezpłatnie w różnych instytucjach kultury. Lista miejsc, w które rozdadzą 600 nieodpłatnych egzemplarzy dostępna będzie w wydarzeniu na Facebooku pod adresem:
facebook.com


W chwili obecnej książeczki w wersji odpłatnej będzie można kupić m.in. w:
1. Kiosku w Muzeum Dobranocek
2. Kiosku w Podziemnej Trasie Turystycznej w Rzeszowie
3. Księgarni Naukowej „Epoka”, ul.3 Maja 2 w Rzeszowie
4. Recepcji Hotelu Bristol w Rzeszowie
5. Kawiarni "Stary Piernik" przy ul. Kościuszki w Rzeszowie

 

 

 

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły książkowe

Warto zobaczyć