Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - stawianie granic:

Wnuk brzydko mówi do babci

Witam, mój 4-letni syn źle odnosi się do babci. Mówi: "jesteś głupia, zamknij się" itp. Czasem takie słowa babcia słyszy już na dzień dobry bez powodu albo z błahego. Jednocześnie często... więcej »

Nagłe ataki histerii (prawie) dwulatki

Dzień dobry, szukam porady w związku z zachowaniem córki (22 miesiące). Od miesiąca zaobserwowałam u niej zapady złości. Mają one miejsce czasem \"bez powodu\" - bawimy się i nagle zaczyna... więcej »

Złe zachowanie czy zaburzenie?

Witam, od dłuższego czasu przyglądam się zachowaniu mojego półtorarocznego syna i zastanawiam się, czy tak powinno być. Jest bardzo ruchliwy, wszędzie go pełno. Rozwija się prawidłowo.... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Warto zobaczyć