Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Wiktoria Jaciubek - psycholog rodzinny

Wiktoria Jaciubek

psycholog rodzinny

Magister psychologii, specjalność psychologia edukacji, absolwentka UAM w Poznaniu. Psychoterapeuta i psycholog rodzinny pracujący w nurcie terapii systemowej. Prowadzi terapię indywidualną dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz terapię rodzinną. Ma doświadczenie w pracy w ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych, szkole podstawowej, przedszkolu oraz poradni zdrowia psychicznego, prowadzi warsztaty dla nauczycieli i rodziców. Jest autorką artykułów popularno-naukowych na tematy dotyczące psychologii dziecka i psychologii rodziny, publikowanych na wielu tematycznych portalach internetowych.

Odpowiedzi i porady:

Brak dostępu do wiedzy o sytuacji szkolnej córki

Jestem w trakcie sprawy rozwodowej. Choć mam sądowo zabezpieczone kontakty z 7-letnią córką w co drugi weekend i każdy wtorek po szkole to od początku roku szkolnego nie miałem możliwości zobaczenia... więcej »

Biustonosz dla 6-latki

Moja córka we wrześniu skończyła 7 lat. Już od 6 roku życia córka dosłownie chwali się, że nosi stanik i go pokazuje (innym dzieciom, moim znajomym). Jestem tym faktem mocno zażenowany, a przede... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Przeczytaj również

Warto zobaczyć