Warszawa

My Little Pony: Equestria Girls - Legenda Everfree

Galapagos Films i Hasbro Studios przedstawiają:

 

 

MY LITTLE PONY: EQUESTRIA GIRLS
– LEGENDA EVERFREE

 

Dziewczyny z liceum Canterlot zapraszają

na kolejną pełnometrażową przygodę! 


Ile prawdy kryją w sobie legendy? Przekonaj się o tym, oglądając nową pełnometrażową produkcję z serii „My Little Pony: Equestria Girls”. Kolejna, czwarta już odsłona cyklu rozgrywającego się poza światem Equestrii to fascynująca historia pełna żartów, magii i mrożących krew w żyłach opowieści. Film My Little Pony: Equestria Girls – Legenda Everfree dostępny na DVD od 2 grudnia!

 

 

My Little Pony: Equestria Girls – Legenda Everfree to czwarta z kolei amerykańsko-kanadyjska pełnometrażowa przygoda oparta na bestsellerowym serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia, wyprodukowana przez Hasbro Studios we współpracy z DHX Media/Vancouver. Film wyreżyserowany przez Ishi Rudella według scenariusza Joanny Lewis i Kristine Songco jest kontynuacją przebojowych filmów: My Little Pony: Equestria Girls (2013), My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks (2014) oraz My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska przyjaźni (2015). Premiera nowej produkcji odbyła się w Stanach Zjednoczonych 1 października 2016 na platformie Netflix. W Polsce film zadebiutował 15 października 2016 na antenie teleTOON+.

 


BOHATEROWIE

 

  • Twilight Sparkle – główna bohaterka serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia, jednorożec mieszkający w krainie Equestrii.
  • Rainbow Dash – jedna z pięciu przyjaciółek, wzorowana na bohaterce serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia o tym samym imieniu.
  • Fluttershy – nieśmiała, urocza dziewczyna, do złudzenia przypominająca serialowego pegaza o tym samym imieniu.
  • Pinkie Pie – wzorowana na bohaterce serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia o tym samym imieniu. Towarzyska dziewczyna, kipiąca energią i uwielbiająca imprezy.
  • Rarity – wzorowana na serialowym jednorożcu o tym samym imieniu. Fascynuje ją projektowanie ubrań i wszystko, co związane z modą.
  • Applejack – zadziorna dziewczyna w kowbojskim stroju, jest lustrzanym odbiciem serialowego jednorożca o tym samym imieniu.
  • Sunset Shimmer – była uczennica księżniczki Celestii, trzykrotna zwyciężczyni licealnego balu, złodziejka korony Twilight Sparkle i jej późniejsza sojuszniczka.

 

WYDANIE DVD


Najnowsza pełnometrażowa animacja My My Little Pony: Equestria Girls – Legenda Everfree pojawi się w ofercie Galapagos Film już 2 grudnia!

Uczniowie liceum Canterlot wybierają się na długo wyczekiwany obóz Everfree. Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Rarity, Fluttershy i Sunset Shimmer są bardzo podekscytowane, jednak w obozie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Dziewczyny kolejny raz będą musiały połączyć siły, aby zmierzyć się z zagrażającą obozowi magią.

 

 

Fanki cyklu „My Little Pony: Equestria Girls” mogą cieszyć się podwójnie, bowiem już 2 grudnia na rynku pojawi się także pakiet DVD obejmujący cztery wyjątkowe filmy o przygodach przyjaciółek z liceum Canterlot: My Little Pony: Equestria Girls, My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks, My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska Przyjaźni oraz My Little Pony: Equestria Girls – Legenda Everfree.

 

W ofercie Galapagos dostępne także:


HASBRO
Amerykańska firma Hasbro została założona w 1923 roku w Hasbrouck Heights w New Jersey przez Hilala, Henry'ego i Hermana Hassenfeldów. Obecnie jest drugą co do wielkości firmą na świecie produkującą zabawki dla dzieci. Oferta Hasbro obejmuje m.in. produkty z serii My Little Pony, Littlest Pet Shop, Action Man, Pokemon i Transformers. Hasbro jest także liderem na rynku gier planszowych, ich najbardziej znane przeboje to gry Monopoly i Ryzyko, które biją rekordy popularności na całym świecie.

 

O MARCE MY LITTLE PONY
Pod marką My Little Pony kryją się zabawki, seriale animowane, filmy pełnometrażowe oraz produkty licencyjne, takie jak ubrania, artykuły papiernicze oraz inne drobne akcesoria adresowane do dziewczynek. Marka powstała w 1983 roku, kiedy to amerykańska ilustratorka i projektantka Bonnie Zacherle we współpracy z rzeźbiarzem Charlesem Muenchingerem zaprojektowała serię charakterystycznych figurek kucyków o kolorowej skórze oraz długich grzywach i ogonach wykonanych z nylonowych włosów. Od tamtego czasu na świecie sprzedano ponad 100 milionów egzemplarzy tych zabawek. Ocenia się, że globalna świadomość marki wynosi 86% wśród rodziców dziewczynek w wieku powyżej trzech lat. 

 

***

Więcej informacji o premierach DVD, Blu-ray na profilu:
facebook.com/DzieciToLubia

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: DVD Galapagos

Warto zobaczyć