Warszawa

Ośrodek narciarsko-wypoczynkowy Beskid

Ośrodek narciarsko-wypoczynkowy Beskid

Kompleks Beskid znajduje się w urokliwej miejscowości Spytkowice, położonej między dwoma majestatycznymi pasmami górskimi – Beskidami i Gorcami.

 

Babią Górę, znaną również jako Królowa Beskidów, podziwiać można wprost z profesjonalnego stoku narciarskiego, który od hotelu dzieli dosłownie rzut śnieżką.

 

Cztery trasy zjazdowe o różnych długościach i stopniach trudności gwarantują, że każdy amator białego szaleństwa znajdzie w Spytkowicach coś dla siebie. Od rana do wieczora, niezależnie od pogody – stok jest oświetlany zawsze po zapadnięciu zmroku sztucznie dośnieżany, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

 

Do dostania się na szczyt wniesienia wysokiego na 137 m służy nowoczesna 4-osobowa kolejka krzesełkowa o długości 720 m. Narciarze oraz snowboardziści mogą poruszać się w górę stoku, korzystając również z dwóch wyciągów orczykowych (80 m i 260 m).

 

Dodatkowo znajdziesz u nas:

  • Podhalańską Szkołę Narciarską posiadająca licencję SITN-PZN, specjalistyczny serwis narciarski oraz wypożyczalnia sprzętu – nart, butów, desek snowboardowych, gogli, rękawic, sanek i jabłuszek.
  • Przedszkole Zimowe umożliwiające pozostawienie dzieci pod opieką wykwalifikowanych instruktorów narciarskich.

 

Dane adresowe:
Kompleks "BESKID" Stanisław Majchrowicz Sp.J.
34-745 Spytkowice 135A

tel.: 0 18 268 89 20 0 18 268 88 33
godziny.: Wyciągi otwarte od 9 do ostatniego narciarza.

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć