Warszawa

Komora Stajnia Gór Wschodnich

Komora Stajnia Gór Wschodnich

Sen stanowi jedną z najważniejszych potrzeb biologicznych każdego człowieka. Jest niezbędny do regeneracji organizmu, dodaje sił i energii do stawienia czoła wyzwaniom kolejnego dnia.

 

Zdrowy sen w mikroklimacie, pozbawionym alergenów i zanieczyszczeń, bogatym w mikroelementy przynosi ulgę alergikom i podnosi odporność organizmu. Cisza i spokój, panujące ponad sto metrów pod powierzchnią ziemi zapewniają niesamowity odpoczynek psychiczny i fizyczny. Gwarantują jedyne w swoim rodzaju, bajkowe sny.

Komora Stajnia Gór Wschodnich jest autentyczną stajnią, w której jeszcze w XX wieku przebywały konie, pracujące ciężko w wyrobiskach Kopalni Soli „Wieliczka”. Dziś do tego niezwykłego miejsca zapraszani są turyści i kuracjusze, którzy chcą zaznać spokojnego i komfortowego snu w leczniczym mikroklimacie wyrobisk solnych.

W pięknych przestrzeniach Stajni Gór Wschodnich można przyjemnie spędzić czas na relaksacji i spaniu, odwiedzić podziemną czytelnię oraz usiąść przy tężni solankowej. Aktywni goście skorzystają z pewnością ze sprzętu do ćwiczeń fizycznych, jak orbitreki, bieżnia, ergometry. W oszklonych gablotach obejrzeć można wspaniałe okazy minerałów oraz zapoznać się z historią lecznictwa.

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja daty noclegu.

Noclegi w Komorze Stajnia Gór Wschodnich

Dane adresowe:
ul. Park Kingi 1, 32-020 Wieliczka
tel.: 48 12 278 73 68

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć