Warszawa

6 pomysłów na walentynki

6 pomysłów na walentynki

Dzieci zostają w domu, rodzice mają wychodne. W końcu walentynki są tylko raz do roku. Romantyczne tête-à-tête z drugą połową nie musi oznaczać kolacji przy świecach, albo randki w kinie nad wspólnym korytkiem popcornu. Zrób to inaczej. Jak? Sprawdźcie nasze typy i wybierzcie coś dla siebie.

 

Kliknij w obrazek, aby poznać szczegóły.

 

Spodobał ci się ten tekst? Udostępnij go swoim znajomym!

 

1/6
1/6

1. Trening


Nie ma to jak się wspólnie spocić. Serio. Walentynki to doskonała okazja, aby wdrożyć noworoczne postanowienie (będę się ruszać!), namówić drugą połowę do ruchu (zaproszeniu na randkę nie odmówi), albo popróbować czegoś nowego.

 

Zafundujcie sobie walentynkowy trening personalny. Trener dobierze ćwiczenia do waszego poziomu zaawansowania, pokaże jak je prawidłowo wykonywać, skoryguje ewentualne błędy. Uśmiechy nie zejdą z waszych twarzy. Nie wierzysz? Im więcej potu, tym więcej endorfin, a po wszystkim zasłużony deser, na który solidnie sobie zapracowaliście.

2/6
2/6

2. Narty


Skoro mamy zimę i do tego śnieżną (co jak wiadomo w ostatnich latach było raczej rzadkością), to trzeba z tego skorzystać. Choćby w Walentynki! I wcale nie potrzeba do tego gór i południa Polski. Rozejrzyjcie się w swojej okolicy, bo górki do zjeżdżania, trasy narciarskie i wyciągi są bardzo różnych, czasem zupełnie nie kojarzących się z jazdą na nartach, miejscach (z tego miejsca pozdrawiamy województwo warmińsko-mazurskie).

 

A jeżeli na narty nie ma szans, to łyżwy również się są świetną opcją! A po wspólnej lekcji lub udanym szusowaniu – wieczór przy kominku z grzańcem.

 

Bajka!

3/6
3/6

3. Masaż


Wspólny masaż to też wspaniała sprawa. Co prawda patrzenie sobie głęboko w oczy w tym czasie może być trochę utrudnione, ale ten relaks i ukojenie będzie tego wart. Polecamy zwłaszcza te masaże z wykorzystaniem pachnących olejów.

4/6
4/6

4. Musical w teatrze (lub kinie)

 

W naszym walentynkowym topie nie zabraknie propozycji dla ducha. Wspólne wyjście do teatru czy kina, to zawsze super opcja, aby na chwilę oderwać się od codzienności, ale – umówmy się – to banał. A jak często zdarza się wam obejrzeć musical? No właśnie.

 

Teatry muzyczne w całej Polsce mają w swoim repertuarze wiele romantycznych spektakli. Dość wymienić „Ghost” w Teatrze Muzycznym w Gdyni (musical na podstawie jednego z najbardziej romantycznych filmów - „Uwierz w ducha” z Demi Moore i Patrickiem Swayze), „Mamma mia” w Teatrze Roma, nieśmiertelne „Metro” w Teatrze Buffo (w repertuarze od ponad 20 lat!) czy „Phantom - upiora w operze” w Lublinie.

5/6
5/6

5. Lekcja gotowania


Chcesz, aby twoja druga połowa od czasu do czasu coś ugotowała? A może oboje lubicie pichcić i chcecie nauczyć się czegoś nowego? W takim razie lekcja gotowania lub warsztaty kulinarne, to propozycja dla was.

 

Jeżeli w waszym mieście nie ma warsztatów – nic straconego. Od czego jest internet? Poszukajcie tutoriali na YouTube i gotujcie razem w domu.

6/6
6/6

6. Las po zmroku


Zimą w lesie bywa bajecznie pięknie. Zwłaszcza po zmroku. Wybierzcie na wspólny spacer. Ciepłe kurtki, gorąca herbata w termosie i latarki, to zestaw obowiązkowy. Naładujcie też komórki i cieszcie się swoją bliskością oraz tą niesamowitą wszechobecną ciszą (której nie zburzą żadne dziecięce wrzaski i niecierpiące zwłoki pytania...).

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć