Warszawa

Rodzina „pod telefonem”

Rodzina „pod telefonem”

Korzystna oferta
Sieci komórkowe oferują różnorakie rozwiązania w zakresie obniżenia kosztów rozmów telefonicznych między członkami rodzin. Proponują albo darmowe rozmowy do wszystkich użytkowników danej sieci, albo wybór kilku numerów z nieograniczonym limitem rozmów. Wśród licznych ofert znaleźć możemy także promocyjne pakiety sms’ów. Najmłodszym bodaj rozwiązaniem wśród wprowadzonych na rynku jest Formuła Rodzina sieci Play, występująca w trzech wariantach.

 

Korzyści
Każdy z trzech wariantów oferty, czyli Formuła Rodzina 4.0, Formuła Rodzina 4.0+ oraz Formuła Rodzina Europa pozwala na wypróbowanie usługi w abonamencie za 0 złotych przez pierwsze sześć miesięcy. Ponadto, umowę zawieramy na 24 miesiące, a nie jak w wielu wariantach innych sieci – na 36 miesięcy. Daje nam to pewną elastyczność w zakresie ewentualnej zmiany oferty na inne rozwiązanie. Tak naprawdę trudno jest jednak znaleźć coś podobnego w takiej cenie. W zależności bowiem od doboru wariantu, już od 74,99 złotych możemy korzystać z nielimitowanych minut do Play’a i innych sieci komórkowych. Co więcej, przez 6 miesięcy, operator oferuje nam Internet LTE bez limitu. Podstawowy abonament obejmuje trzy karty SIM, warto nadmienić, że za każdą następną płacimy tylko 25 złotych, jest więc opłacalne poszerzenie sieci na innych członków rodziny.

 

Czym różnią się warianty
W zależności od tego, którą opcję wybieramy, zmienia się zakres świadczonych w jej ramach usług. Korzyści opisane powyżej są jednakowe dla wszystkich wariantów. Warto się jednak zastanowić nad dopłatą do Formuły 4.0+, czy też Formuły Rodziny Europa i cieszyć się dodatkowymi usługami. Wariant 4.0+ poza nielimitowanymi rozmowami pozwala nam także na wysyłanie nieskończonej ilości sms’ów i mms’ów. Ponadto większy w porównaniu do Formuły 4.0 jest limit pakietu Internetu domowego. W tym wypadku możemy wykorzystać 25 GB ( w tańszym wariancie – 10 GB). Ta opcja dostępna jest w cenie 114,99 złotych.
Formuła Rodzina Europa jest poszerzeniem poprzednich opcji i zawiera najpełniejszy pakiet usług. Za 154,99 złotych miesięcznie możemy bez limitu rozmawiać z użytkownikami wszystkich sieci komórkowych, a także z posiadaczami telefonów stacjonarnych. Nielimitowane są także sms’y i mms’y. To co wyróżnia ten wariant spośród innych to możliwość wykorzystania 2000 minut na połączenia przychodzące w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dzięki temu, rozwiązany zostaje najwięcej kosztujący nas problem – połączenia międzynarodowe. Należy jednak pamiętać, że limit ten jest dzielony między wszystkie numery należące do Formuły.

 

Dlaczego warto wybrać ofertę?
Korzyści wynikające z Formuły są bardzo jasne. Jednak szczególnie taka opcja przydaje się do kontaktu z dziećmi. Przypomnijcie sobie ile razy na pytanie: „Dlaczego nie zadzwoniłeś/ zadzwoniłaś?” słyszeliście odpowiedź „wyczerpałem/ wyczerpałam limit minut”. Rozwiązania zapewniające możliwość wykonania nielimitowanej ilości połączeń zagwarantuje ci, że zawsze będziesz ze swoim dzieckiem w kontakcie. Ponadto, także w przypadku zagranicznych wyjazdów, wycieczek, czy wymian Twoja pociecha będzie mogła bez obaw o wysokie rachunku odbierać połączenia przychodzące od członków sieci Formuła Rodzina Europa.

 

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć