Strefa rodzica » Artykuły » Rodzina „pod telefonem”

Rodzina „pod telefonem”powiększ

Rodzina „pod telefonem”

Korzystna oferta
Sieci komórkowe oferują różnorakie rozwiązania w zakresie obniżenia kosztów rozmów telefonicznych między członkami rodzin. Proponują albo darmowe rozmowy do wszystkich użytkowników danej sieci, albo wybór kilku numerów z nieograniczonym limitem rozmów. Wśród licznych ofert znaleźć możemy także promocyjne pakiety sms’ów. Najmłodszym bodaj rozwiązaniem wśród wprowadzonych na rynku jest Formuła Rodzina sieci Play, występująca w trzech wariantach.

 

Korzyści
Każdy z trzech wariantów oferty, czyli Formuła Rodzina 4.0, Formuła Rodzina 4.0+ oraz Formuła Rodzina Europa pozwala na wypróbowanie usługi w abonamencie za 0 złotych przez pierwsze sześć miesięcy. Ponadto, umowę zawieramy na 24 miesiące, a nie jak w wielu wariantach innych sieci – na 36 miesięcy. Daje nam to pewną elastyczność w zakresie ewentualnej zmiany oferty na inne rozwiązanie. Tak naprawdę trudno jest jednak znaleźć coś podobnego w takiej cenie. W zależności bowiem od doboru wariantu, już od 74,99 złotych możemy korzystać z nielimitowanych minut do Play’a i innych sieci komórkowych. Co więcej, przez 6 miesięcy, operator oferuje nam Internet LTE bez limitu. Podstawowy abonament obejmuje trzy karty SIM, warto nadmienić, że za każdą następną płacimy tylko 25 złotych, jest więc opłacalne poszerzenie sieci na innych członków rodziny.

 

Czym różnią się warianty
W zależności od tego, którą opcję wybieramy, zmienia się zakres świadczonych w jej ramach usług. Korzyści opisane powyżej są jednakowe dla wszystkich wariantów. Warto się jednak zastanowić nad dopłatą do Formuły 4.0+, czy też Formuły Rodziny Europa i cieszyć się dodatkowymi usługami. Wariant 4.0+ poza nielimitowanymi rozmowami pozwala nam także na wysyłanie nieskończonej ilości sms’ów i mms’ów. Ponadto większy w porównaniu do Formuły 4.0 jest limit pakietu Internetu domowego. W tym wypadku możemy wykorzystać 25 GB ( w tańszym wariancie – 10 GB). Ta opcja dostępna jest w cenie 114,99 złotych.
Formuła Rodzina Europa jest poszerzeniem poprzednich opcji i zawiera najpełniejszy pakiet usług. Za 154,99 złotych miesięcznie możemy bez limitu rozmawiać z użytkownikami wszystkich sieci komórkowych, a także z posiadaczami telefonów stacjonarnych. Nielimitowane są także sms’y i mms’y. To co wyróżnia ten wariant spośród innych to możliwość wykorzystania 2000 minut na połączenia przychodzące w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dzięki temu, rozwiązany zostaje najwięcej kosztujący nas problem – połączenia międzynarodowe. Należy jednak pamiętać, że limit ten jest dzielony między wszystkie numery należące do Formuły.

 

Dlaczego warto wybrać ofertę?
Korzyści wynikające z Formuły są bardzo jasne. Jednak szczególnie taka opcja przydaje się do kontaktu z dziećmi. Przypomnijcie sobie ile razy na pytanie: „Dlaczego nie zadzwoniłeś/ zadzwoniłaś?” słyszeliście odpowiedź „wyczerpałem/ wyczerpałam limit minut”. Rozwiązania zapewniające możliwość wykonania nielimitowanej ilości połączeń zagwarantuje ci, że zawsze będziesz ze swoim dzieckiem w kontakcie. Ponadto, także w przypadku zagranicznych wyjazdów, wycieczek, czy wymian Twoja pociecha będzie mogła bez obaw o wysokie rachunku odbierać połączenia przychodzące od członków sieci Formuła Rodzina Europa.

 


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Jak przekonać dziecko do przedszkola? więcej » x
Zobacz » Artykuły
Jak przekonać dziecko do przedszkola?

Jak przekonać dziecko do przedszkola?

Pierwsze dni w przedszkolu mogą być dla malucha trudne. Dlatego warto wiedzieć, jak w kilku prostych krokach przygotować swą pociechę na moment rozłąki z rodzicem. więcej »
50 motywacyjnych zdań, jakie warto powiedzieć swemu dziecku

50 motywacyjnych zdań, jakie warto powiedzieć swemu dziecku

Motywacyjnych zdań, jakie można powiedzieć do swej pociechy jest mnóstwo. Większość z nich jest prosta, jednak siła ich oddziaływania jest jednak ogromna. więcej »
Jak nauczyć dziecko gotować - z podziałem na wiek

Jak nauczyć dziecko gotować - z podziałem na wiek

Dzieci kochają pomagać rodzicom w kuchni. Kiedy można zacząć wprowadzać je w tajniki kulinariów? Okazuje się, że im wcześniej tym lepiej, bo może to się przełożyć nie tylko na ich pasję do gotowania w przyszłości. więcej »
II edycja akcji "Zmień siebie,daj siebie" w ramach projektu Kobiety dla Kobiety
Patronat CzasDzieci.pl

II edycja akcji "Zmień siebie,daj siebie" w ramach projektu Kobiety dla Kobiety

Akcja skierowana jest do wszystkich kobiet , które mają ochotę przejść metamorfozę pod okiem wykwalifikowanej kadry, trenerów, specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, psychologów. więcej »
10 zabaw na deszczowy dzień

10 zabaw na deszczowy dzień

Jak sprawić by czas spędzany razem wyglądał o wiele ciekawiej bez konieczności włączenia telewizora? Oto 10 zabawnych zajęć, które pozwolą Wam dobrze się bawić. więcej »
Pierwsze, dziecięce zakochania!

Pierwsze, dziecięce zakochania!

Czy nasze pociechy naprawdę mogą się zakochać? więcej »
Czy wiesz, jak przygotować dziecko na pójście do przedszkola? Podpowiadamy kilka sprawdzonych sposobów

Czy wiesz, jak przygotować dziecko na pójście do przedszkola? Podpowiadamy kilka sprawdzonych sposobów

Pora na nowy etap w życiu naszego malucha ? przedszkole. Są dzieci, które śmiało i odważnie kroczą na spotkanie nowej przygody. Są i takie, które najlepiej czują się, trzymając rodziców za ręce. więcej »
Zamiast ze szkoły, ucieknij do innego wymiaru! "Władcy przygód" to idealny film na Dzień Wagarowicza.
Patronat CzasDzieci.pl

Zamiast ze szkoły, ucieknij do innego wymiaru! "Władcy przygód" to idealny film na Dzień Wagarowicza.

"Władcy przygód" opowiadają historię dwojga nastolatków - Franka i Izki - którzy łączą siły, aby pomóc przybyszowi z innego wymiaru powrócić do krainy Oblivio i udowodniają, że do odważnych świat należy i nie trzeba być superbohaterem, żeby przeżyć superprzygodę. więcej »
Dzieci a korzystanie z internetu

Dzieci a korzystanie z internetu

Coraz młodsze dzieci mają systematyczny kontakt z siecią. Nawet 2-latki potrafią bezbłędnie obsługiwać smartfon, a w nim serwis z treściami video YouTube. UNICEF podaje, że 1 na 3 użytkowników internetu to dziecko. Tymczasem wiele treści dostępnych w sieci nie jest przeznaczonych dla najmłodszych. Dlatego rodzic musi zadbać o zwiększenie bezpieczeństwa dziecka w internecie.
więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Kino na Czasie

To już kolejny weekendowy poranek w Multikinie. Nasze najmłodsze pociechy mają okazję obejrzeć film z ich ulubionymi bohaterami, miło spędzić czas, a w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych...  

Wakacje na Czasie!

Jak wakacje, to tylko na rodzinnym kempingu!

Jak wakacje, to tylko na rodzinnym kempingu!

Oto pomysł na udany wypoczynek z dziećmi - najlepsze kempingi w Europie. Jeśli jeszcze nie masz planów na nadchodzące lato lub weekend majowy - koniecznie przejrzyj ofertę kempingów Vacansoleil.  

Wideoprezentacja na Czasie

Pola mówi - nowa seria dla najmłodszych

Pola to bohaterka nowej serii dla najmłodszych czytelników. Dziewczynka mierzy się z wszystkimi wyzwaniami codzienności, z jakimi spotykają się małe dzieci. Zobaczcie jak wyglądają przygody Poli!  

W domu z dzieckiem

Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Odchudzamy dzieci1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019