Strefa rodzica » Artykuły » Rodzina „pod telefonem”

Rodzina „pod telefonem”powiększ

Rodzina „pod telefonem”

Korzystna oferta
Sieci komórkowe oferują różnorakie rozwiązania w zakresie obniżenia kosztów rozmów telefonicznych między członkami rodzin. Proponują albo darmowe rozmowy do wszystkich użytkowników danej sieci, albo wybór kilku numerów z nieograniczonym limitem rozmów. Wśród licznych ofert znaleźć możemy także promocyjne pakiety sms’ów. Najmłodszym bodaj rozwiązaniem wśród wprowadzonych na rynku jest Formuła Rodzina sieci Play, występująca w trzech wariantach.

 

Korzyści
Każdy z trzech wariantów oferty, czyli Formuła Rodzina 4.0, Formuła Rodzina 4.0+ oraz Formuła Rodzina Europa pozwala na wypróbowanie usługi w abonamencie za 0 złotych przez pierwsze sześć miesięcy. Ponadto, umowę zawieramy na 24 miesiące, a nie jak w wielu wariantach innych sieci – na 36 miesięcy. Daje nam to pewną elastyczność w zakresie ewentualnej zmiany oferty na inne rozwiązanie. Tak naprawdę trudno jest jednak znaleźć coś podobnego w takiej cenie. W zależności bowiem od doboru wariantu, już od 74,99 złotych możemy korzystać z nielimitowanych minut do Play’a i innych sieci komórkowych. Co więcej, przez 6 miesięcy, operator oferuje nam Internet LTE bez limitu. Podstawowy abonament obejmuje trzy karty SIM, warto nadmienić, że za każdą następną płacimy tylko 25 złotych, jest więc opłacalne poszerzenie sieci na innych członków rodziny.

 

Czym różnią się warianty
W zależności od tego, którą opcję wybieramy, zmienia się zakres świadczonych w jej ramach usług. Korzyści opisane powyżej są jednakowe dla wszystkich wariantów. Warto się jednak zastanowić nad dopłatą do Formuły 4.0+, czy też Formuły Rodziny Europa i cieszyć się dodatkowymi usługami. Wariant 4.0+ poza nielimitowanymi rozmowami pozwala nam także na wysyłanie nieskończonej ilości sms’ów i mms’ów. Ponadto większy w porównaniu do Formuły 4.0 jest limit pakietu Internetu domowego. W tym wypadku możemy wykorzystać 25 GB ( w tańszym wariancie – 10 GB). Ta opcja dostępna jest w cenie 114,99 złotych.
Formuła Rodzina Europa jest poszerzeniem poprzednich opcji i zawiera najpełniejszy pakiet usług. Za 154,99 złotych miesięcznie możemy bez limitu rozmawiać z użytkownikami wszystkich sieci komórkowych, a także z posiadaczami telefonów stacjonarnych. Nielimitowane są także sms’y i mms’y. To co wyróżnia ten wariant spośród innych to możliwość wykorzystania 2000 minut na połączenia przychodzące w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dzięki temu, rozwiązany zostaje najwięcej kosztujący nas problem – połączenia międzynarodowe. Należy jednak pamiętać, że limit ten jest dzielony między wszystkie numery należące do Formuły.

 

Dlaczego warto wybrać ofertę?
Korzyści wynikające z Formuły są bardzo jasne. Jednak szczególnie taka opcja przydaje się do kontaktu z dziećmi. Przypomnijcie sobie ile razy na pytanie: „Dlaczego nie zadzwoniłeś/ zadzwoniłaś?” słyszeliście odpowiedź „wyczerpałem/ wyczerpałam limit minut”. Rozwiązania zapewniające możliwość wykonania nielimitowanej ilości połączeń zagwarantuje ci, że zawsze będziesz ze swoim dzieckiem w kontakcie. Ponadto, także w przypadku zagranicznych wyjazdów, wycieczek, czy wymian Twoja pociecha będzie mogła bez obaw o wysokie rachunku odbierać połączenia przychodzące od członków sieci Formuła Rodzina Europa.

 


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Wyruszcie szlakiem "Polskich Księżniczek" więcej » x
Zobacz » Artykuły
Wyruszcie szlakiem "Polskich Księżniczek"

Wyruszcie szlakiem "Polskich Księżniczek"

Historia nie jest waszym konikiem? A może jest zupełnie na odwrót i to wasza mocna strona? W obu przypadkach z pewnością pokochacie nauczyciela jakim jest Historiusz ? skrzat, który zabierze was w podróż w czasie. A jaką trasą? Szlakiem polskich księżniczek! więcej »
Już w lipcu złożycie wniosek o 500+ na pierwsze dziecko

Już w lipcu złożycie wniosek o 500+ na pierwsze dziecko

Od tego dnia nie obowiązuje już kryterium dochodowe, świadczenie będzie zatem wypłacane na wszystkie dzieci do 18 roku życia. więcej »
Czas na spotkanie - 6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci już we wrześniu!
Patronat CzasDzieci.pl

Czas na spotkanie - 6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci już we wrześniu!

Już po raz szósty, między 21 a 29 września, odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci - filmowe święto dla młodych i najmłodszych widzów. więcej »
Klocki konstrukcyjne - kreatywnie spędzony czas

Klocki konstrukcyjne - kreatywnie spędzony czas

Zarówno młodsze, jak i starsze dzieci potrzebują odpowiednich narzędzi czyli zabawek, by mogły realizować swój kreatywny potencjał. Nie muszą to być wcale skomplikowane zabawki. Wystarczy spojrzeć na klocki, by zobaczyć, jak proste przedmioty otwierają drogę do wielu godzin inspirującej zabawy. więcej »
Trampoliny ogrodowe

Trampoliny ogrodowe

Jak wiadomo skakanie daje dużo radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jest to doskonały sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Z nadejściem wiosny, kiedy dzień staje się dłuższy, każdy szuka rozrywki poza domem... więcej »
"W trakcie zajęć dzieci zdobywają i rozwijają umiejętności przydatne do poznawania siebie i świata"

"W trakcie zajęć dzieci zdobywają i rozwijają umiejętności przydatne do poznawania siebie i świata"

Wywiad z Dorotą Piwowarczyk ? specjalistką ds. edukacji w Bramie Poznania/CTK TRAKT. więcej »
Jak skutecznie chronić się przed kleszczami?

Jak skutecznie chronić się przed kleszczami?

Okres od marca do czerwca to czas, w którym częstotliwość pojawiania się kleszczy jest zwiększona. Jak zatem skutecznie chronić przed kleszczami siebie i swoich najbliższych? więcej »
Alergia u dziecka - jak rozpoznać przyczynę?

Alergia u dziecka - jak rozpoznać przyczynę?

Dzieciństwo jest okresem, kiedy to mały organizm, w tym układ immunologiczny, są w trakcie ciągłego rozwoju. Z tego powodu bardzo często okazuje się, że odporność dziecka jest wciąż niewystarczająca, aby obronić się przed czynnikami zewnętrznymi. Dochodzi wówczas do rozwoju różnego rodzaju alergii.
więcej »
Novakid.pl - nowoczesna nauka języka angielskiego dla dzieci

Novakid.pl - nowoczesna nauka języka angielskiego dla dzieci

Czas spędzony przed komputerem stają się produktywny i rozwijający. Dzieci są wciągnięte w świat języka angielskiego i nie mogą oderwać się od nauki. więcej »
Ścieżka dźwiękowa z filmu Aladyn już do kupienia!

Ścieżka dźwiękowa z filmu Aladyn już do kupienia!

Dajcie się ponieść ponadczasowym piosenkom, które zachwyciły miliony dzieci i dorosłych na całym świecie! Album zawiera piosenki w polskiej wersji językowej! więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Słoneczniki 2019

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

Po raz kolejny oddajemy głos Wam, Rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym inicjatywy, które odbyły się na przełomie lat 2018/2019.  

Lato!

Gdzie nad wodę?

Gdzie nad wodę?

Uff... ale upał! Trochę wody dla ochłody? Sprawdźcie gdzie! Warszawskie i podwarszawskie plaże.  

Wydarzenie na Czasie

Raz, dwa, trzy - warszawiakiem jesteś Ty

Raz, dwa, trzy - warszawiakiem jesteś Ty

Już po raz dziewiąty zapraszamy rodziny z dziećmi na wakacyjną przygodę z międzymuzealną grą.  
10 największych lęków najmłodszych

10 największych lęków najmłodszych

Najmłodsi wykazują wiele lęków, dlatego trudno jest czasem przekonać je do tego, że przy nas nic im nie grozi. Dzisiaj przedstawimy wam cenne wskazówki jak pomóc dziecku wyzbyć się jego największych...  

W domu z dzieckiem

Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019