Warszawa

Atrakcyjne noclegi dla rodzin z dziećmi - nie tylko w hotelu!

Atrakcyjne noclegi dla rodzin z dziećmi - nie tylko w hotelu!

Każdy wyjazd z dziećmi to wyzwanie dla rodziców. Choć pociechy w różnym wieku mają różne pomysły i wymagania, wszystkie dzieciaki mają jedną cechę wspólną – nie lubią się nudzić. Oprócz atrakcji podczas wycieczki warto więc zadbać także o zakwaterowanie, które będzie ciekawą przygodą dla całej rodziny. Gdzie szukać takich noclegów? Podpowiadamy!

 

Wielu rodzinom wydaje się, że na wyjazd z dziećmi należy zarezerwować hotel z basenem, kącikiem zabaw i atrakcjami zewnętrznymi dla najmłodszych. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to konieczne. Dzieci w różnym wieku mogą też mieć super frajdę z nocowania w… ciekawym hostelu! Przekonaj się dlaczego!

 

Noclegi w hostelu – przygoda sama w sobie

 

Zwiedzając większe miasta, często opłaca się nocować w hostelu. To opcja o wiele tańsza niż hotel czy prywatny apartament, a dodatkowo najlepsze hostele zwykle zlokalizowane są blisko centrum i wszelkich najważniejszych atrakcji. Coraz częściej hostele oferują standard hotelu. Jeśli więc interesują Cię przystępne cenowo, a jednocześnie ciekawie urządzone i wyposażone noclegi, Katowice są świetnym przykładem, że warto wybierać hostel – na przykład taki jak Good Times House.

 

Good Times House – art retro hostel w Katowicach

 

Dlaczego warto wybrać ciekawy hostel na nocleg z dziećmi? Ponieważ oprócz hostelu w cenie hotelu, możesz liczyć także na niezapomniane przeżycie! Good Times House jest tego doskonałym wzorem. Każdy pokój urządzony jest w innym stylu, który przemówi zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dla fanów lat 80. czy gier komputerowych. Szalony design to jednak nie wszystko!

 

Czy warto przyjechać wiosną do Katowic?

 

W hostelu takim jak Good Times House nie będą się nudzić ani dzieci, ani rodzice. Wszystko dzięki niebanalnym i ciekawym atrakcjom. W części wspólnej zapewniono wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Na gości czeka m.in. konsola Capcom Home Arcade, która dla młodszych użytkowników może być pierwszą okazją do zagrania w klasyki gier. Z kolei dla miłośników planszówek przygotowano wiele propozycji, które pozwolą całej rodzinie spędzić wspólnie wartościowy i pełen uśmiechu czas. Oprócz tego w hostelu znajduje się także amerykański flipper, oryginalny finger bilard oraz telewizor i kolekcja VHS-ów. Pokaż dzieciakom, jak spędzało się czas kilkanaście lat temu!

 

Na co zwrócić uwagę, rezerwując noclegi w hostelu z dziećmi?

 

Warto pamiętać, że podczas wycieczki z dziećmi bardzo ważne jest dobre planowanie. Większość rodziców przekonała się już, że najlepiej opłaca się rezerwować noclegi w pobliżu najważniejszych atrakcji lub centrum miasta, gdzie łatwo zorganizować transport. Warto też pamiętać, by pokoje w hostelu były wyposażone w prywatną łazienkę – z dziećmi nie warto bowiem ryzykować czekania na zwolnienie łazienki ogólnodostępnej. Konieczne jest także wifi i telewizor. Wyposażony w takie atrakcje i ciekawie urządzony hostel może być dla całej rodziny początkiem świetnej przygody. Spróbuj i przekonaj się sam!

 

 

Materiał sponsorowany

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć