Warszawa

Lato pełne frajdy z Disney Junior!

Już od 5 sierpnia w serii dla najmłodszych Disney Junior dostępnych jest 10 nowych tytułów. Na superzabawę zapraszają bohaterowie „Klubu Przyjaciół Myszki Miki”, „Złotej Rączki” i „Małych Einsteinów”!

 


Miki, Minnie, Donald oraz reszta przyjaciół z Klubu gwarantują mnóstwo wrażeń i zakręconych przygód! W planie bal maskowy, emocjonujące wyścigi balonów, wycieczka zwariowaną ciuchcią w góry, rodeo z cyferkami i masa innych atrakcji! Do zabawy zaprasza także Maniek Złota Rączka, który wybierze się z Narzędziami do kina, oraz Mali Einsteini odwiedzający najciekawsze miejsca w Europie.

 

Disney Junior to seria DVD przeznaczona dla dzieci w wieku 2-7 lat, w skład której wchodzą ciepłe i pełne humoru interaktywne seriale z ulubionymi, znanymi z telewizji bohaterami Disneya. Każdy serial wspiera różne aspekty rozwoju malucha: fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy. Pobudza samodzielne myślenie, kreatywność, wyobraźnię, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, jednocześnie dostarczając mu mnóstwo zabawy. Seria świetnie sprawdza się także w nauce języka angielskiego, ponieważ każde wydanie DVD zawiera polski i angielski dubbing.

 

 

Na każdej płycie DVD z serii Disney Junior poza odcinkami danego serialu znajdują się bonusowe odcinki innych seriali.

 

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Bal maskowy
Weź udział w ekscytującej przygodzie z Myszką Minnnie, Daisy oraz resztą przyjaciół z Klubu! Serdecznie zapraszamy na bal maskowy, podczas którego każdy wygra wspaniałą nagrodę. Pomóż Minnie i Mikiemu przygotować królewskie korony, poszukaj zagubionego buta „Sir Goofcelota” i przeżyj mnóstwo magicznych chwil na najlepszej zabawie roku!

 

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zwariowany dzień
Przeżyj najzabawniejszą przygodę wszech czasów wraz z Mikim i jego przyjaciółmi! Wszystko staje na głowie, gdy piłka psa Pluto przypadkiem uderza w tajemniczy przełącznik i unieruchamia go! Od tego momentu Miki może mówić tylko rymami, Pluto muczy jak krowa, gumowe kaczuszki latają w powietrzu, a Pomocne Dłonie wyrzucają wszystkich z Klubu! Czy przyjaciołom uda się znaleźć sposób na naprawienie przełącznika? Dzięki twojej pomocy i odpowiedniemu Mysiemu Sprzętowi na pewno sobie poradzą!

 

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z liczbami
Załóż kowbojski kapelusz, złap lasso i pomóż Mikiemu, Goofiemu oraz reszcie przyjaciół z Klubu zagonić rozbrykane stado dzikich liczb do zagrody. Wyłap wszystkie niesforne łobuziaki, używając odpowiedniego Mysiego Sprzętu, a potem policz je odwrotnie: od 10 do 1! To nie koniec przygód! Trzeba będzie poszukać zaginionych owieczek Daisy, rozszyfrować tajną wiadomość i rozwiązać jeszcze więcej superfajnych zagadek. Odwiedź matematyczny Dziki Zachód, gdzie czeka na ciebie mnóstwo niespodzianek i zabawa na całego!

 

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z kolorami
Co się dzieje? Z klubu zniknęły wszystkie kolory! Dołącz do przyjaciół i pomóż je odzyskać! Czeka was niezwykła misja zebrania różnobarwnych przedmiotów, które Profesor Kwaczyński użyje do uruchomienia Koloromaszyny. A potem? Rysowanie, rzeźbienie i malowanie z Goofym oraz wyprawa na koniec tęczy w poszukiwaniu złotego skarbu. Po drodze będzie mnóstwo magii, niespodzianek i odkrywania sekretów barw - zapowiada się kolorowa zabawa!

 

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wielki wyścig balonów
Weź udział w podniebnym wyścigu o niebieską wstążkę! Tylko ty możesz pomóc Mikiemu i Donaldowi wybrać najlepsze narzędzia oraz sprawić, by polecieli wyżej i szybciej niż ich rywale. To jednak nie wszystko! Oprócz troski o balon Mikiego i Donalda będziesz musiał też zadbać o trening Goofiego na mysim torze przeszkód, a także pomóc Pluto wygrać w psim turnieju. Pamiętaj, że prawdziwy zwycięzca potrafi nie tylko twardo walczyć o sukces, ale też trzymać się wyznaczonych reguł!

 

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wesoła ciuchcia
Wsiądź do fantastycznej klubowej ciuchci, wjedź na szczyt góry i pomóż ładować do wagonów niesamowity śnieg, który nigdy się nie topi! Po powrocie razem z przyjaciółmi z Klubu będziecie mogli jeździć na nartach i robić orły na śniegu… nawet w lecie! Wskoczcie z powrotem do pociągu i z każdej stacji zabierzcie gości na najfajniejszą śnieżną imprezę wszech czasów!

 

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Detektyw Minnie
Poznaj najwspanialszego detektywa od czasów Sherlocka Holmesa! Sprytna i spostrzegawcza Minnie poprowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych wydarzeń, a pomagać jej będą Daisy, Miki i reszta przyjaciół z Klubu! Z okazji Dnia Przyjaźni Minnie i Daisy przygotowują dwanaście przepięknych imprezowych czapeczek. Kiedy ozdoby znikają, Minnie postanawia wykorzystać swoje zdolności detektywistyczne, a Daisy wciela się w rolę superszpiega, by odzyskać zgubę. Przyłącz się do zespołu i przeżyj ekscytującą, zabawną, pełną śmiechu przygodę, pomagając bohaterom w uratowaniu imprezy!

 

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Dawno, dawno temu
Puść wodze fantazji i zanurz się w niezwykłej krainie bajek! Uratuj księżniczkę Daisy, zbudź pogrążoną we śnie Minnie i pokonaj nieznośnego Pete'a w wyścigu przez las. Dołącz do Mikiego i reszty przyjaciół z Klubu i przeżyj trzy baśniowe przygody pełne niezapomnianej muzyki, śmiechu i magii!

 

Mali Einsteini: Misja w Europie
Spakuj walizki i przygotuj się na mnóstwo śmiechu: wraz z Małymi Einsteinami ruszasz do Europy! Odwiedzisz Włochy, kolebkę instrumentów smyczkowych, gdzie dowiecie się, co wspólnego ma wiolonczela z... żyrafą, drewnianym mostem i talerzem spaghetti! W paryskim muzeum Luwr musisz zagrać zabawną melodię, żeby rozśmieszyć Monę Lisę, a w Hiszpanii pomożesz drużynie za pomocą muzycznej magii przechytrzyć sprytnego smoka. Przed tobą mnóstwo zabawy i wesołej nauki!

 

Złota Rączka: Wieczór filmowy
Weź swój bilet i dołącz do Mańka Złotej Rączki oraz jego Narzędzi podczas pełnego atrakcji wieczoru filmowego! Widzowie świetnie się bawią, oglądając film, jednak w pewnym momencie psuje się projektor. Maniek sądzi, że będzie umiał go naprawić, ale zajmie mu to trochę czasu. Z pomocą przychodzą Narzędzia, które zabawią widzów, gdy Maniek będzie naprawiał urządzenie. Zobacz, jak Plusik i Wkrętak staczają pełen emocji pojedynek ze swojego ulubionego filmu, a potem śmiej się do rozpuku podczas występu komediowego w wykonaniu Francuza.

 

W serii Disney Junior dostępne są następujące tytuły:


1. Przyjęcie niespodzianka
2. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Radosny rajd
3. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Impreza na plaży
4. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Butik Minnie
5. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawa na świeżym powietrzu
6. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wyprawa na Marsa
7. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Bal maskowy
8. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Dawno, dawno temu
9. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Detektyw Minnie
10. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wesoła ciuchcia
11. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wielki wyścig balonów
12.Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z kolorami
13. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z liczbami
14. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zwariowany dzień
15. Złota Rączka: Wieczór filmowy
16. Złota Rączka: Zielona drużyna
17. Złota Rączka: Motocyklowa przygoda
18. Złota Rączka: Wielki wyścig
19. Mali Einsteini: Misja w Europie

 

Cena każdego tytułu w serii na DVD: 29,99 zł.

Dystrybucja: CD Projekt

 

CD PROJEKT to wiodący polski dystrybutor i wydawca cyfrowej rozrywki. Od 17 lat dostarczamy klientom najwyższej jakości produkty – gry na komputery osobiste i konsole oraz filmy na DVD i Blu-ray. Dowiedz się więcej o nas na: http://www.cdprojekt.pl
 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć