Warszawa

"Mama Mu wraca do domu" - pełna uroku animacja o przyjaźni i odnajdywaniu swojego miejsca na ziemi w kinach już od 7 października!

"Mama Mu wraca do domu" - pełna uroku animacja o przyjaźni i odnajdywaniu swojego miejsca na ziemi w kinach już od 7 października!

Czy zastanawialiście się kiedyś, ile przygód może pomieścić cały świat? A jedna farma? Gdzie tak naprawdę jest nasz dom? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w filmie „Mama Mu wraca do domu” – uwielbianą przez wszystkich krowę zobaczymy na wielkim ekranie! Film jest ekranizacją niezwykle popularnej wśród czytelników i dobrze znanej naszym widzom szwedzkiej serii książek dla dzieci. „Mama Mu wraca do domu” to pełna optymizmu i uroku historia o przyjaźni oraz odnajdywaniu swojego miejsca na ziemi. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na seanse. Film w kinach od 7 października.

 

 

Mama Mu to odlotowa krowa, która nigdy się nie nudzi. Zamiast siedzieć na łące, woli próbować nowych rzeczy. Kiedy pewnego dnia na farmę przybywa bocian-obieżyświat, uporządkowane życie zwierzaków wywraca się do góry nogami.

 

Nasza tytułowa bohaterka, zainspirowana historiami o odległych zakątkach świata, postanawia opuścić zagrodę i wyruszyć w daleką podróż. Wokół jest przecież tyle do zobaczenia! Jej optymizmu nie podziela jednak Pan Wrona, który najchętniej nigdzie by się nie ruszał. Przyjaźń bohaterów zostaje wystawiona na próbę, a Mamę Mu czeka niezwykła przygoda, dzięki której znajdzie  odpowiedź na ważne pytanie: Czym tak naprawdę jest dom i skąd mamy wiedzieć, gdzie jest?

 

 

KSIĄŻKOWY PIERWOWZÓR

„Mama Mu wraca do domu” oparta jest na niezwykle popularnej w Polsce szwedzkiej serii książek dla dzieci, przeznaczonej dla przedszkolaków. Jednak dorośli również czerpać będą przyjemność z lektury. Zabawne dialogi, wyraziste charaktery postaci i pełne zaskakujących szczegółów ilustracje sprawiają, że przy tych książkach dobrze bawi się cała rodzina!

 

Tekst: Jujja Wieslander i Tomas Wieslander

Ilustracje: Sven Nordqvist

Tłumaczenie: Michał Wronek-Piotrowski

Wydawnictwo Zakamarki

 

 

„Mama Mu wraca do domu” to ciepła i zabawna historia, którą młodzi widzowie oraz młode widzki pokochają w czasie nadchodzącej jesieni. W tej opowieści nie ma miejsca na nudę, bo nowe wyzwania czekają tuż za rogiem. Zapraszamy do kin już od 7 października!

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć