Warszawa

Prezent dla nastolatki - wyzwanie, któremu trzeba podołać

Prezent dla nastolatki - wyzwanie, któremu trzeba podołać

Nastolatki to ta grupa ludzi, dla których kwestia wyglądu ma często kluczowy charakter. Dobrze dobrany strój, makijaż, odpowiednie gadżety w ręku, itp., często decydują o ich pozycji w różnych hierarchiach w szkole, czy też w grupie rówieśniczej poza nią. Trzeba tu oczywiście znać umiar i nie dać się omamić dyktatowi piękna, który atakuje nas zewsząd w bardzo nachalny sposób. Na tego typu wpływy nastolatki, a zwłaszcza młode dziewczyny mogą być szczególnie podatne. Z drugiej strony nie oznacza to wcale, że powinniśmy rezygnować z usług, jakie mają nam do zaoferowania salony fryzjerskie, czy też inne salony z branży beauty. Dobrze jest trzymać tutaj rękę na pulsie, by w odpowiednim momencie sięgnąć po różne rozwiązania, dzięki którym człowiek może być piękniejszy na co dzień jak i od święta. Wizyta u kosmetyczki albo u fryzjera może być także wyśmienitym pomysłem na prezent z okazji urodzin czy też imienin. Warto o tym pamiętać, będąc rodzicem albo przyjaciółmi z liceum. Z pewnością taki upominek może sprawić wiele radości i zmienić osobę nim obdarowaną w kogoś, kto będzie wyglądał jeszcze lepiej. 

 

1. A może tak wizyta u fryzjera - niebanalny prezent na urodziny

2. Dobrze dobrany upominek - strzał w dziesiątkę

 

A może tak wizyta u fryzjera - niebanalny prezent na urodziny

 

Jak dobrze wybrać prezent dla nastolatki - to pytanie spędza sen z powiek rodzicom nastoletnich córek. Z pewnością w wyborze trafionego upominku pomoże nam dobra znajomość potrzeb naszego dziecka. Dobrym rozwiązaniem, w przypadku niektórych młodych kobiet, może być, np. voucher podarunkowy do kosmetyczki. Upominków tego typu nie trzeba wcale szukać biegając po mieście. W tym celu wystarczy skorzystać z pomocy, jaką może nam zaoferować dobra aplikacja z takimi pomysłami, jaką z pewnością jest Booksy. Działa ona na zasadzie wyszukiwarki, w której można znaleźć różne rozwiązania, mogące stać się niebanalnym prezentem na np. siedemnaste urodziny naszej pociechy. Wizyta u fryzjera w prezencie? Czemu nie - wystarczy wejść na ich stronę, wpisać miasto w którym się znajdujemy, znaleźć odpowiednią usługę, jaką chcielibyśmy komuś kupić na prezent, a resztę zrobi już za nas algorytm. Wyszukiwarka wyświetli różne opcje, które są dostępne w pobliżu i z których niewątpliwie warto skorzystać. Co ważne: oferta dostępna w ramach tego portalu cały czas się rozszerza i co chwila pojawiają się tam nowe i nowe propozycje. Znajdziemy tam nie tylko prezenty dla nastolatek, ale i intrygujące upominki dla chłopców oraz pomysły, które mogą przypaść do gustu dorosłym ludziom. Warto sięgać po nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają nam życie. Wybór prezentu nigdy nie jest sprawą łatwą - wiemy o tym dobrze. Im więcej potencjalnych możliwości mamy przed sobą, tym lepiej dla nas oraz dla potencjalnej solenizantki.

 

Dobrze dobrany upominek - strzał w dziesiątkę

 

Oczywiście w przypadku prezentów, które kojarzą się z branżą beauty, trzeba być ostrożnym, by kogoś docelowo nie urazić. Prezent dla nastoletniej córki w postaci wizyty u stylistki, może być odebrany jako brak akceptacji dla jej wyglądu. Należy więc dokładnie takie działanie przemyśleć, by z pięknej idei całość nie zamieniła się w koszmarne popołudnie. Kluczową sprawą będzie tutaj znajomość potrzeb naszego dziecka. To samo się tyczy koleżanek ze szkoły, czy też przyjaciółek z dzieciństwa. Jeśli nastolatka lubi malować paznokcie, to spokojnie możemy jej nabyć kupon, który pomoże jej zrealizować nietypowy manicure. Zaletą takiego prezentu jest także to, że często nastolatek nie stać na wizyty w ekskluzywnych salonach piękności, a więc docelowo może to być strzał w dziesiątkę. Zdecydowanie się na wykupienie takiej wizyty poprzez Booksy może być bardzo dobrym pomysłem dla grupy nastoletnich znajomych. Wystarczy się złożyć po dziesięć, dwadzieścia złotych, w kilka lub kilkanaście złotych i kupić przyjaciółce wizytę u topowego fryzjera damskiego, np. w Gdańsku albo w Poznaniu. Z pewnością będzie to niezapomniany prezent, który na długo pozostanie w jej pamięci. Na wyżej wymienionej platformie znajdziemy także wiele innych propozycji, które mogą się stać potencjalnymi prezentami dla nastolatków. Możemy więc sięgnąć po wizytę w studiu tatuażu albo piercingu, itp. Wszystko zależy od tego, czego może oczekiwać od nas osoba, dla której prezent ostatecznie ma być przeznaczony. No i fryzurę zawsze można zmienić, a paznokcie przemalować, itp. W przypadku tatuażu sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Warto o tym pamiętać, by prezent nie zamienił się w nieprzyjemne wspomnienie z przeszłości. Na portalu dokładnie widzimy cenę danej usługi oraz to, co wchodzi w jej zakres. Można także umówić ją na konkretny termin. Dobrym pomysłem może więc być zaplanowanie wspólnego dnia z nastoletnią córką, złożonego z wizyty u fryzjera i dobrej kolacji ze wspaniały deserem w eleganckiej restauracji. Wszystko zależy od tego, na co nas stać oraz co podpowie nam nasza wyobraźnia. Najważniejsze by nasz prezent wpasował się w ten, jakże udany, dzień.

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć