Warszawa

Bielenda Vege Mama i Sexi Mama, czyli jak zadbać o siebie będąc rodzicem

Bielenda Vege Mama i Sexi Mama, czyli jak zadbać o siebie będąc rodzicem

Bielenda jest polską marką, znaną przede wszystkim ze skutecznych i profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała, które bazują na naturalnych składnikach aktywnych. Portfolio produktowe zaspokaja potrzeby klientów w różnym wieku, a od niedawna – również mam, które chcą zachować piękny i zdrowy wygląd w trakcie ciąży oraz po porodzie.

 

Bezpieczne kosmetyki dla kobiet ciężarnych i młodych mam powinny być podstawą codziennej pielęgnacji. Bezpieczne znaczy delikatne i łagodne, a przy tym skuteczne, czyli odpowiadające na zmiany, jakie dotykają skórę kobiety w ciąży. Ciąża w znacznym stopniu zmienia ciało – skóra traci elastyczność i sprężystość, a z czasem, w wyniku zmian hormonalnych, pojawiają się na niej cellulit oraz rozstępy. Im wcześniej do codziennej pielęgnacji włączy się specjalistyczne preparaty, tym dłużej skóra zachowa spoistość, właściwą strukturę oraz kondycję. Wśród nowości Bielenda pojawiły się profesjonalne kolekcje kosmetyków dla mam: Vege Mama oraz Sexi Mama.

 

Bielenda – potrzeby impulsem do rozwoju

 

Bielenda perfekcyjnie odczytuje potrzeby konsumentów i wyprzedza trendy rynku kosmetycznego. Potrzeby są w tym przypadku impulsem rozwoju i tworzenia kolejnych wyjątkowych kosmetyków, które zaspokajają  i odpowiadają na problemy kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

 

Obecnie portfolio produktowe brandu zasila blisko pół tysiąca kosmetyków, a firmowy dział badawczo-rozwojowy, który bazuje na wiedzy i doświadczeniu technologów i kosmetologów, stale tworzy nowe i udoskonala istniejące receptury.

 

Produkty Bielendy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakościowe. Jest to niezwykle utytułowany brand, który bardzo dużą wagę przywiązuje do etycznej strony biznesu,  w większości kosmetyki są wegańskie, a wszystkie nietestowane na zwierzętach. Bielenda znajduje się zresztą na liście Cruelty Free PETA.

 

Rokrocznie brand zdobywa prestiżowe nagrody i wyróżnienia za swoje innowacyjne formuły oraz skuteczne produkty. Choć w ofercie prym wiodą kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz ciała, nie brakuje również produktów do makijażu. Coraz bardziej rozbudowana staje się kategoria kosmetyków dla mężczyzn, a także kobiet w ciąży i przyszłych mam.

 

Bielenda Vege Mama i Sexi Mama

 


Bielenda swoimi kolekcjami Vege Mama oraz Sexi Mama ukłoniła się w stronę kobiet w ciąży oraz młodych mam, których skóra wymaga specjalnej i troskliwej pielęgnacji. Kosmetyki pomagają zadbać o skórę w trakcie ciąży, a także po porodzie, w okresie karmienia piersią. Serie zasilają preparaty nawilżające, ujędrniające, a także przeciwdziałające cellulitowi.

 

Bielenda Sexi Mama skrywa w sobie kilkanaście specjalistycznych preparatów, które dedykowane są pielęgnacji skóry ciała kobiet w ciąży oraz po jej zakończeniu. Kosmetyki można stosować od czwartego miesiąca ciąży, ale również w okresie karmienia piersią.

 

Kosmetyki Sexy Mama:

  • nie zawierają alergenów, sztucznych barwników, parabenów,
  • są bezpieczne dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią,
  • są całkowicie bezpieczne dla dziecka,
  • delikatne i łagodne, również dla wymagającej i wrażliwej skóry.

 

W serii skierowanej do mam można odnaleźć m. in. liftingująco-ujędrniającą maskę w płacie na biust, która uelastycznia i wzmacnia skórę, zapobiega wiotczeniu oraz wspomaga redukcję rozstępów. Maska odżywczo-uelastyczniająca na brzuch, ujędrnia i intensywnie nawilża, łagodząc uczucie ściągnięcia i swędzenia skóry. Maski można stosować od czwartego miesiąca ciąży, są całkowicie bezpieczne dla matki oraz dziecka.

 

Kolekcja Sexi Mama obejmuje również ujędrniający balsam po porodzie, olejek do ciała przeciw rozstępom czy nawilżająco-regenerującą mgiełkę do ciała. W serii tej można odnaleźć również krem na opuchnięte nogi, który likwiduje uczucie ciężkich nóg i łagodzi ich zmęczenie.

 

Bielenda Vege Mama – jak sama nazwa wskazuje – jest serią kosmetyków wegańskich, które nie zawierają żadnych składników odzwierzęcych. Kolekcję produktów tworzą balsamy: nawilżający, ujędrniający czy też natłuszczający brzuch. Wśród wegańskich kosmetyków dla mam znajduje się również olejek przeciw rozstępom, serum ujędrniające do pielęgnacji biustu i serum wzmacniające przeciw rozstępom, a także kojący krem-żel na ociężałe nogi.

 

 

Bielenda dla mam – zaufaj sile naturalnych składników

 

Bielenda cieszy się bardzo dużym zaufaniem klientek, zwłaszcza świadomych, które dużą uwagę przywiązują do składów. Twórcy brandu bardzo starannie selekcjonują poszczególne substancje, wybierając ostatecznie te, które są całkowicie bezpieczne dla skóry i oczywiście skuteczne.

 

Kolekcje kosmetyków dla mam Vege Mama i Sexi Mama, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem kobiet, które chcą zadbać o zdrowy i promienny wygląd skóry w trakcie ciąży, a także po porodzie. Wiele wskazuje na to, że brand będzie rozwijał swoją działalność o kolejne preparaty dla kobiet w ciąży i przyszłych mam, ponieważ obecnie kobiety dążą do tego, by jak najszybciej wrócić do formy po urodzeniu dziecka.

 

Bez wątpienia zadowalające efekty przyniesie dieta oraz regularna aktywność fizyczna, jednak problemy z elastycznością i utratą jędrności skóry pomogą rozwiązać specjalistyczne produkty liftingujące i ujędrniające, zapobiegające rozstępom i usuwające cellulit. Pielęgnacja ciała w ciąży oraz po porodzie jest niezwykle ważnym aspektem, a szczególną uwagę należy zwrócić nie tylko na skuteczność produktów, ale przede wszystkim ich bezpieczeństwo – zarówno dla mamy, jak i dziecka.

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć