Warszawa

Jak skutecznie zachęcić dziecko do aktywności? Poznaj wyjątkowe place zabaw dla dzieci Cubic!

Jak skutecznie zachęcić dziecko do aktywności? Poznaj wyjątkowe place zabaw dla dzieci Cubic!

Każde dziecko potrzebuje aktywności fizycznej, która korzystnie wpływa na kondycję oraz dziecięcy rozwój. Ponadto, duża dawka ruchu na świeżym powietrzu każdego dnia to najlepszy przepis na zdrowie! Jak zachęcić swoje dziecko do spędzania większej ilości czasu na dworze? Idealnym rozwiązaniem są ogrodowe place zabaw, które dostarczają maluchowi wiele pomysłów na aktywną zabawę. W tym artykule przedstawiamy place zabaw Cubic, które świetnie spełniają swoje zadanie, oferując dzieciom pełną paletę możliwości.

 

Place zabaw Cubic – najwyższa jakość i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka

 

Podczas gdy niektóre dzieci chętnie bawią na podwórku i nie trzeba ich zachęcać do wyjścia z domu, inne trudno jest odciągnąć od telewizora lub smartfona. Stworzony z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, plac zabaw Cubic z łatwością przekona do siebie każdego malucha i uatrakcyjni czas spędzony w ogrodzie. Produkty z tej serii charakteryzują się rozbudowanymi możliwościami – wszystkie modele zostały wyposażone w siatki do wspinaczki oraz drabinki pionowe i poziome, a niektóre dodatkowo posiadają ściankę wspinaczkową oraz zjeżdżalnię. Urozmaicone możliwości placów zabaw Cubic dostarczą mnóstwo rozrywki każdemu dziecku, skutecznie zachęcając do aktywności i doskonale wpływając na rozwój fizyczny. 

 

Place zabaw z serii Cubic zostały skonstruowane z najwyższą dokładnością, co przekłada się na ich trwałość oraz bezpieczeństwo. Do ich produkcji została wykorzystana sosna strugana pochodząca ze sprawdzonych źródeł – lasów, które są zarządzone w zrównoważony sposób. Liczne dodatki dostarczą Twojemu dziecku wiele radości. Co ważne, każdy z modeli posiada certyfikat TÜV oraz jest zgodny z wymogami normy EN 71. 

 

Dlaczego warto wybrać plac zabaw Cubic dla swojego dziecka?

 

Ze względu na urozmaicone możliwości aktywnej zabawy, place zabaw Cubic wspierają rozwój malucha w wielu kierunkach. Dzięki ściankom, siatkom oraz drabinkom wspinaczkowym, Twoja pociecha rozwija koordynację ruchową, zręczność oraz zmysł równowagi. Dodatkowo wspinaczka świetnie wpływa na rozwój mięśni u dziecka. 

 

Place zabaw Cubic opierają się na solidnej, bardzo wytrzymałej konstrukcji, co zostało potwierdzone przez jednostkę certyfikującą TÜV. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że produkt ulegnie uszkodzeniu podczas zabawy. Seria placów zabaw Cubic została zaprojektowana przez doświadczonego w tej dziedzinie producenta – firmę 4iQ Group. Produkty zostały wykonane z myślą o najwyższym bezpieczeństwie korzystających z nich dzieci. 

 

Ze względu na zróżnicowane potrzeby dzieci oraz oczekiwania rodziców, firma 4iQ Group stworzyła kilka modeli placów zabaw Cubic, które zostały wzbogacone atrakcyjnymi dla dziecka dodatkami. Produkty z tej serii dopasują się do wymagań każdego malucha i sprawią, że każda zabawa w ogrodzie stanie się niezapomnianą przygodą!

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć