Warszawa

Zabieg z użyciem lipolasera - czym jest?

Zabieg z użyciem lipolasera - czym jest?

Lipolaser jest urządzeniem emitującym zimny laser. Zabieg z jego użyciem to popularna metoda, pozwalająca zredukować tkankę tłuszczową. Jest to innowacyjne i niezwykle skuteczne urządzenie. Coraz więcej osób decyduje się na taki zabieg chcąc wymodelować sylwetkę. Jak wygląda oraz ile kosztuje? Dowiesz się z artykułu!

 

 

Czym jest lipolaser i jak wygląda zabieg z jego użyciem?

 

Lipolaser (I-Lipo) czyli tzw. zimny laser to innowacyjna technologia laserowa, wykorzystywana do kształtowania sylwetki. Pod wpływem działania wiązki lasera dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej w obrębie komórek tłuszczowych. Zostają one rozbite na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Lipolaser, dzięki temu że działa wyłącznie na komórki tłuszczowe, nie uszkadza pozostałych tkanek czy naszych krwionośnych. Nie niszczy również błon komórek tłuszczowych, a jedynie zmniejsza ich zawartość oraz objętość. 

 

Zabieg wyszczuplający polega na przyłożeniu głowic do pożądanego obszaru ciała. Czas trwania takiego zabiegu zależy od wielkości obszaru. Może trwać zarówno 20, jak i 60 minut. Zabieg z użyciem lipolasera może zostać wykonany w różnych miejscach - na udach, brzuchu, ramionach, plecach, klatce piersiowej czy nawet na podbródku. Zabieg ten posiada szereg zalet. Oprócz tego, że jest bezinwazyjny, krótki i bezbolesny, również jego cena jest niska. Zabieg, dzięki temu że jest bezinwazyjny, nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po nim pacjent może wrócić do codziennych obowiązków, w tym również pracy. 

 

Aby jednak zabieg został przeprowadzony w prawidłowy i bezpieczny sposób, należy wybrać odpowiednią klinikę. Zabieg z użyciem lasera zimnodiodowego może zostać wykonany wyłącznie przez doświadczonego, profesjonalnego lekarza - i to właśnie do takiego należy się udać, by osiągnąć pożądane efekty. Znaczenie ma także stosowanie się do wszelkich zaleceń lekarza, dzięki którym skóra prawidłowo się zagoi, a rezultaty będą naprawdę satysfakcjonujące. 

 

I-Lipo - efekty, jakie pozwala osiągnąć

 

Do efektów, jakie pozwala osiągnąć zabieg z użyciem lipolasera zaliczamy:

 

  • kształtowanie sylwetki, 
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • redukcja cellulitu, 
  • wygładzenie skóry.

 

Uzyskanie trwałych i możliwie jak najlepszych efektów możliwe jest przy wykonaniu serii, która składa się z kilku zabiegów. Ich dokładna ilość zależy od indywidualnych potrzeb oraz skali problemu. Warto również wspomnieć, że do całego procesu warto dołączyć regularne ćwiczenia fizyczne, a także zmianę nawyków żywieniowych. Jak w przypadku wszystkich zabiegów odchudzających - pozwala to osiągnąć jeszcze lepsze, trwalsze i bardziej satysfakcjonujące rezultaty. Ponadto prawidłowe żywienie oraz aktywność fizyczna pozwolą na utrzymanie tych efektów przez znacznie dłuższy czas.

 

Cena zabiegu z użyciem zimnego lasera

 

Cena zabiegu z użyciem lipolasera uzależniona jest przede wszystkim od konkretnej kliniki, a także obszaru ciała poddawanego zabiegowi. Pojedynczy zabieg na brzuchu, udach lub pośladkach wynosi około 100-200 złotych, z kolei na ramionach bądź podbródku - około 50-100 złotych. Wykupując serię, która będzie się składać z większej ilości zabiegów, możemy sporo zaoszczędzić. Wówczas cena za pojedynczy zabieg będzie znacznie niższa. Bez względu na to, ceny tego zabiegu są jednak naprawdę niskie, a rezultaty - naprawdę satysfakcjonujące. Nic więc dziwnego w tym, że zabieg ten cieszy się tak dużą popularnością. Jeśli Ty również chciałbyś wyszczuplić sylwetkę przy pomocy lipolasera, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki Warszawa oraz umów się na zabieg!

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć