Warszawa

Z miłości do książki

Z miłości do książki

Książka to najlepszy przyjaciel człowieka. Fantastycznie rozwija wyobraźnię, pobudza kreatywność, daje nieograniczone możliwości tworzenia własnych opowieści. Pozwala przenieść się w zupełnie inny świat, zapomnieć o tym co się wokół nas dzieje, czasem nawet poczuć się kimś innym. Żaden inny sposób rozrywki nie jest tak łatwo dostępny i tak niewymagający- wystarczy tylko wygodny fotel i czas. Każda historia kiedyś niestety się kończy, ale nie musi to być smutne zakończenie.

 

Tu z pomocą przychodzi nam SkupSzop, wirtualny antykwariat. SkupSzop to miejsce, w którym nasze książki mogą znaleźć nowy dom, ale i my możemy, choćby na chwilę, dać nowy dom, tym książkom, które go szukają. To sklep z książkami nowymi, są przecież tacy czytelnicy, którzy sięgają wyłącznie po książki nowe, ale jednocześnie jest to sklep z książkami używanymi. Jeśli decydujemy się na wybór tych ostatnich, za niewielkie pieniądze możemy kupić sobie odrobinę przyjemności i zatroszczyć się o środowisko. Kiedy zaś nasza przygoda z daną książką dobiegnie końca możemy, korzystając z serwisu SkupSzop oczywiście, posłać ją w świat.

 

Korzystanie z antykwariatu jest banalnie proste, intuicyjne. Jeśli szukasz konkretniej książki skorzystaj z wyszukiwarki, posługując się tytułem czy nazwiskiem autora, jeśli natomiast nie sprecyzowałeś jeszcze swojego wyboru, szukaj przeglądając ulubione gatunki, nowości na stronie lub propozycje serwisu. Jeśli jednak jesteś tą osobą, która nie chce zatrzymywać ulubionych opowieści tylko dla siebie, ale przeciwnie, chce się mini podzielić, a przy tym podreperować nieco domowy budżet, znalazłeś się w idealnym miejscu. Podając na stronie numer ISBN książki- międzynarodowy kod identyfikacyjny książki, przypisany do konkretnego tytułu,  wydawcy jak również edycji, dostajesz w odpowiedzi ofertę sklepu, a jeśli się zdecydujesz na nawiązanie współpracy, SkupSzop może nawet zorganizować dla ciebie wysyłkę książek, z którymi chcesz się rozstać.

 

W sieci są wyłącznie pozytywne opinie o SkupSzop. Klienci doceniają szeroki wybór i  sposób funkcjonowania sklepu- na wysyłkę paczek czy pieniędzy nie trzeba długo czekać, wybierając interesującą nas pozycję decydujemy o stanie zużycia wybranej książki, co ma wpływ na cenę, więc możemy wydać naprawdę niewiele. SkupSzop to najlepszy antykwariat internetowy, miejsce stworzone dla miłośników książek, pełne tysięcy propozycji skierowanych do każdego, kto ceni czas spędzony z książką. To miejsce, które powstało z miłości do książek, i czuć ją w SkupShopie bardzo wyraźnie.

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć