Warszawa

Gotuj wspólnie z Jabłkiem i Szczypiorem! Pięć smacznych przepisów dla dzieci i rodziców

Gotuj wspólnie z Jabłkiem i Szczypiorem! Pięć smacznych przepisów dla dzieci i rodziców

Już 15 czerwca na antenę Cartoon Network wraca serial „Jabłko i Szczypior”! Przygody najlepszych przyjaciół dostarczą widzom wielu zabawnych historii, ukazując współczesne życie w dużym mieście. Z okazji premiery mamy dla wszystkich dzieci i rodziców niespodziankę – darmowe przepisy do wspólnego wykonania w kuchni!

 

„Jabłko i Szczypior” to barwny serial komediowy stworzony przez George’a Gendiego, rozgrywający się w świecie zamieszkanym przez Jedzenioludzi. Główni bohaterowie to najlepsi przyjaciele, którzy zdecydowali się opuścić rodzinne strony, by poznać smak samodzielnego życia. Kumple odkrywają swoją nieskończoną kreatywność, przeżywają mnóstwo przygód i poznają wielu nowych znajomych. Ten owocowo-warzywny duet wie, że dzięki przyjaźni wszystko jest możliwe!

 

Każdy z bohaterów jest zupełnie inny – Jabłko emocjonalnie i szybko podejmuje decyzje, z kolei Szczypior to postać wyjątkowo spokojna i rozsądna, która ma niezwykłą smykałkę do gotowania. Dzięki tej pasji powstały przepisy „Gotuj wspólnie z Jabłkiem i Szczypiorem”, które dzieci mogą wykonać z pomocą rodziców w kuchni. Plik można ściągnąć na telefon, tablet lub wydrukować. Dodatkowo Cartoon Network przygotował specjalny quiz! 

 

 

W odcinku „Jabłko, skup się” gościnnie swojego głosu jednej z postaci udzieli Anna Starmach. Jako Tarta Migdałowa będzie surową, ale sprawiedliwą jurorką. Zadaniem bohaterów jest upieczenie tortu w dwie godziny i walka o tytuł „Najlepszego duetu piekarzy”. Niestety roztargniony Jabłko ma problem z odczytaniem przepisu i postanawia przypomnieć sobie jego skład, improwizując. Czy mimo przeciwności duet wygra konkurs?

 

 

W innym odcinku słynny raper Mały Klusek zauważa dziarsko spacerujących po ulicy Jabłka i Szczypiora, i proponuje im udział w swoim teledysku. Kiedy nadchodzi dzień nagrania, niespodziewanie na głowie Szczypiora zagnieżdża się ptak… Czy to zdarzenie zrujnuje plan i całą zabawę?

 

Premiera nowych odcinków serialu „Jabłko i Szczypior” już w poniedziałek 15 czerwca o godz. 17:30. Emisja codziennie o 17:30 na kanale Cartoon Network.

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć