Warszawa

Spełnij kreatywne marzenia! Twórz ubrania, zabawki i akcesoria z materiałów drukowanych na zamówienie.

Spełnij kreatywne marzenia! Twórz ubrania, zabawki i akcesoria z materiałów drukowanych na zamówienie.

Chcesz urzeczywistnić najbardziej szalone i kreatywne projekty swojego dziecka? Potrzebujesz jedynych w swoim rodzaju tkanin na ubrania dla pociechy? Mamy kilka pomysłów jak z materiałów drukowanych na zamówienie stworzyć unikalne ubranka, akcesoria a nawet zabawki. 

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

 

Zarówno w ubrankach jak i zabawkach czy kompletach do wózka bezpieczeństwo Twojego maleństwa musi być na pierwszym miejscu. Dlatego decydując się na personalizowane kocyki i poduszeczki albo piękne i kolorowe body warto zdecydować się na naturalne tkaniny z certyfikatem OEKO-TEX. Bawełna będzie idealnym wyborem na estetyczne i funkcjonalne ubranka, które zapewnią doskonałą cyrkulację powietrza przez co ograniczą potliwość. Tkaniny i dzianiny z certyfikatem OEKO-TEX wykonywane są bez udziału substancji chemicznych, nie będą zatem ani podrażniać ani uczulać nawet najbardziej delikatnej skóry. 

 

Kreatywność i indywidualność 

 

Chcesz zaopatrzyć swoją pociechę w własnoręcznie szyte ubranka z pięknymi i kolorowymi nadrukami? A może potrzebujesz materiałów z grafikami z ulubionej bajki lub gry? Dzięki materiałom drukowanym na zamówienie spełnisz każde marzenie o wyjątkowych ubraniach albo dekoracjach do pokoju. Swoje wydrukowane tkaniny otrzymasz szybko z realizacją już w 5 dni roboczych. Dodatkowo druki pigmentowe na tkaninach nie są wyczuwalne w dotyku, więc z powodzeniem można wykorzystać je do uszycia kompletu pościeli z nadrukiem ulubionych bajkowych postaci. Z bawełnianych tkanin o wyższej gramaturze stworzysz personalizowane plecaki lub torby szkolne, których nie da się łatwo pomylić z innymi w szatni. Oszałamiające kostiumy na bal karnawałowy to też żaden problem. Chwila pracy z programem graficznym pozwoli Ci stworzyć ubrania identyczne jak te, które noszą postacie z bajek lub gier. 

 

zabawka z materiału drukowanego

 

Bezpieczne i przyjazne dla środowiska zabawki

 

Szukasz bardziej przyjaznej dla środowiska alternatywy dla plastikowych zabawek? Zabawki szyte z tkanin sprawdzą się u najmłodszych, dla których twardy plastik może okazać się potencjalnym zagrożeniem. Co więcej, z drukowanymi na zamówienie tkaninami zyskasz możliwość uszycia pluszaka wyglądającego identycznie jak postać z kreskówki. W CottonBee możesz wydrukować próbki tkanin 20cm x 20cm oraz kupony 48cm x 48cm. Możesz zamówić kilka różnych druków na rozmaitych rodzajach i gramaturach tkanin. Nie musisz martwić się o zalegające metry tkanin i dzianin, dla których na siłę będziesz szukać jakiegoś zastosowania. 

 

Plastyczne arcydzieła na tkaninach 

 

Szukasz niecodziennego sposobu na uwiecznienie prac plastycznych swojego malca? Z tkaninami drukowanymi na zamówienie stworzysz tekstylia z rysunków swojej pociechy. Zeskanuj pracę plastyczną, zapisz w palecie CMYK i dobrej rozdzielczości. Jeśli programy do obróbki graficznej nie są Ci obce ze skanów rysunków możesz stworzyć wzór bezszwowy, z którego uszyjesz ubrania dla siebie i swojego dziecka. Wydrukuj wspaniałe i kreatywne istotki narysowane przez swoją pociechę i przekształć je w maskotkę. 

 

Znajdź swoje kreatywne zastosowanie dla tkanin drukowanych na zamówienie. Puść wodze fantazji i przekształć rysunki swojej pociechy w unikalny wzór do druku. Twórz zabawki lub personalizowane komplety akcesoriów. Zamów już 20cm drukowanych materiałów i odkryj możliwości szycia z unikalnych tkanin. 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć