Warszawa

Zostań naszym Fanem na Facebooku! Nagrody czekają!

Zostań naszym Fanem na Facebooku! Nagrody czekają!

Odkąd zaczęliśmy prowadzić nasz profil na Facebooku, czas w biurze ucieka nam jeszcze szybciej… i jeszcze przyjemniej, bo spędzamy go z Wami!

 

Teraz możemy w szybki i łatwy sposób wymieniać się z Wami uwagami, spostrzeżeniami, czasami radzić, a czasami szukać porady… razem śmiać się i wzruszać.

 

Nasi Fani już wiedzą, że nie jesteśmy jak instytucje, których struktury pozbawione są zupełnie spontaniczności i emocji.  Naszą redakcję tworzą tacy sami ludzie, jakimi jesteście Wy! Pełni miłości do dzieci i zaangażowani całym sercem w pracę dla Was.

 

Dzięki Facebookowi staliśmy się Wam bliżsi i bardziej dostępni, dlatego też chcielibyśmy wykorzystać jego możliwości w maksymalnym stopniu.

 

Klikając Lubię na naszym facebookowym profilu otrzymujecie możliwość bezpośredniego dialogu z nami!!! Staramy się jak najszybciej odpisywać na wszystkie Wasze posty i reagować na każde działanie z Waszej strony. Takiej możliwości nie mamy w wypadku maili od Was. Nasze skrzynki pocztowe pękają w szwach i czasami trudno odpisać na wszystkie wiadomości od razu, więc niejednokrotnie musicie czekać na odpowiedź kilka dni, a czasem zdarza się tak, że mail zaginie wśród zgiełku i tłumu innych wiadomości.

 

Klikając Lubię zyskujesz dodatkową szansę uczestnictwa w naszych konkursach, przeznaczonych tylko i wyłącznie dla naszych Fanów. Zapowiedzi o nich nie znajdziesz na stronie Czasdzieci.pl! Są one natomiast przejawem spontaniczności naszych Redaktorów. Trzeba być czujnym, bo w każdej chwili może pojawić się post konkursowy, a nagrody są naprawdę cenne…

 

Klikając Lubię - otrzymujesz najważniejsze i najświeższe wiadomości, informacje o najbardziej atrakcyjnych wydarzeniach i imprezach z całej Polski, oraz oferty „last minute”.

 

Klikając Lubię stajesz się pośrednim Redaktorem naszego portalu. Zależy nam na Waszym zdaniu i często w redagowaniu Czasdzieci.pl sugerujemy się Waszym zdaniem. To Wy, Rodzice przecież najlepiej wiecie jakie informacje są dla Was najbardziej wartościowe!

 

Chcąc Was dodatkowo zmotywować do zostania Fanem portalu Czasdzieci.pl na Facebooku, spośród nowo zapisanych osób rozlosujemy 10 kompletów książek dla dzieci!!!

 

Warto nas polubić!!!

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć