Warszawa

Filmy online dla dzieci 4-6 lat - Netflix, HBO GO i VOD.pl - Marzec 2020

Filmy online dla dzieci 4-6 lat - Netflix, HBO GO i VOD.pl - Marzec 2020

Sprawdź, jakie filmy przygotowały dla najmłodszych największe platformy streamingowe działające w Polsce!


Epidemia koronawirusa zmusza nas dziś do pozostania w domach. Wszyscy przeżywamy teraz trudne chwile i choć rozumiemy, że w tym momencie musimy wykazać się odpowiedzialnością i przedłożyć bezpieczeństwo innych nad własny komfort, to nadal jednak bardzo ciężko jest nam poradzić sobie z tym niespodziewanym problemem.

 

Sytuacja ta jeszcze mocniej dotyka najmłodszych, którzy nie do końca zdają sobie sprawę, co się wokół nich dzieje. Nagle odizolowani od swoich codziennych zajęć i przyjaciół nie wiedzą, jak wypełnić wolny czas. Na szczęście jednak istnieje wiele sposobów, dzięki którym możemy pomóc im przetrwać te trudne dni.

 

Poniżej prezentujemy wybór najlepszych udostępnianych obecnie przez popularne platformy streamingowe filmów dla dzieci w wieku 4-6 lat, które zapewnią odrobinę rozrywki i chwilę tak potrzebnego teraz wytchnienia całej Waszej rodzinie. Sprawdźcie!

1/15
1/15
Netflix - Tupot małych stóp

Najważniejszą umiejętnością, jaką mogą posiadać ptaki mieszkające w Imperium Pingwinów, jest śpiew. Muzyka to najważniejszy element życia w pingwinim świecie. Pewnego dnia jednak w Imperium pojawia się malec, który nie potrafi śpiewać. Odtrącony, musi odnaleźć swoje miejsce w świecie, do którego nie pasuje, i zrozumieć, że w byciu innym nie ma niczego złego. 

2/15
2/15
Netflix - Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy

Barbie i jej przyjaciółki czeka niesamowita przygoda w podwodnym świecie! Tym razem dziewczęta będą musiały połączyć siły, by uwolnić pięknego delfina. Przenieście się z nimi na niezwykłe wzgórza Magicznej Wyspie i sprawdźcie, jak zakończy się ta pełna niebezpieczeństw podróż!

3/15
3/15
Netflix - Tru i Tęczowe Królestwo

Tęczowe Królestwo jest zagrożone! Jego strażniczka Tru i jej najlepszy przyjaciel Bazyli muszą połączyć siły, by uratować ukochany dom. Czy im się to uda? I jakie przygody czekają na nich podczas walki o zachowanie tego, na czym im zależy? Przekonajcie się sami!

4/15
4/15
Netflix - Dzieciaki Straszaki: Na ratunek Halloween

Halloween już dawno za nami, ale możemy na chwilę zanurzyć się w jego tajemniczej atmosferze razem z Dzieciakami Straszakami! Nasi ulubieni bohaterowie będą bowiem przygotowywać się do najstraszniejszej nocy w roku, próbując wprowadzić swoich sąsiadów w prawdziwie halloweenowy nastrój!

5/15
5/15
Netflix - Spongebob. Na suchym lądzie

Kto mógł wykraść supertajny przepis na krakoburgery? W jaki sposób złodziejowi udało się przechtrzyć SpongeBoba? I co zamierza zrobić z przechwyconą recepturą? Żeby się tego dowiedzieć i pokonać przebiegłego złończycę, SpongeBob będzie musiał zapomnieć o sporach ze swoim dawnym wrogiem Planktonem i wziąć udział w niezapomnianej eskapadzie!

6/15
6/15
HBO Go - Dobry dinozaur

Wyobraźcie sobie na moment, że dinozaur wcale nie wyginęły. Że asteroida, przez którą wymarły, wcale nie uderzyła w Ziemię, a dinozaury do dziś mają się całkiem dobrze. Do takiego świata zabiorą Was twórcy "Dobrego Dinozaura" - historii małego Apatozaura Arlo, który zaprzyjaźnia się z jaskiniowcem Bąbelem. Chcecie wiedzieć, jak potoczyły się losy ich niezwykłej znajomości? Obejrzyjcie "Dobrego Dinozaura" na HBO Go. 

7/15
7/15
HBO Go - Mirai

Kun, rozpieszczony jedynak, nie jest zbyt szczęśliwy przyjściem na świat swojej małej siostrzyczki Mirai. Chłopiec jest zazdrosny o uwagę, jaką rodzice poświęcają maleńkiej dziewczynce, i obawia się, że za niedługo całkiem o nim zapomną. Wszystko jednak zmienia się, kiedy niespodziewanie Kun odnajduje zaczarowany ogród, w którym spotyka swoją siostrę Mirai... z przyszłości. 

8/15
8/15
HBO Go - Lego Przygoda 2

Klocburg musi zmierzyć się z nowym zagrożeniem! Tym razem mieszkańców malowniczego świata klocków czeka starcie z kosmitami z LEGO DUPLO, którzy niszczą cały ich dobytek. Klocburg uratować mogą tylko oni - Emmet, Lucy i Batman, którzy wraz z przyjaciółmi wyruszają w podróż do odległej galaktyki, gdzie czeka ich wielkie niebezpieczeństwo i jeszcze większe wyzwanie. 

9/15
9/15
HBO Go - Horton słyszy Ktosia

Cały świat Hortona staje na głowie, kiedy odkrywa, że w maleńkim pyłku kwiatów mieści się mikroskopijne miasto Ktosiowo. Znajomi z dźungli są przekonani, że słoń, który nagle rozmawia z maleńkimi, niewidzialnymi przez nikogo poza nim stworami, całkowicie oszalał. Aby ocalić swoich nowych przyjaciół, Horton będzie musiał zmierzyć się z wielkim wyzwaniem i odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest naprawdę istotne. 

10/15
10/15
HBO Go - Gdzie jest Nemo?

Nieoczekiwany splot wydarzeń sprawia, że Nemo, mieszkaniec Wielkiej Rafy Koralowej, prosto z głębi oceanu trafia do małego akwarium w Sydney. Jego podwodni towarzysze nie zamierzają jednak o nim zapomnieć - pomimo wielu zagrożeń i przeszkód, postanawiają wyruszyć w szaloną podróż, by odnaleźć i ocalić ukochanego Nemo. 

11/15
11/15
VOD.pl - Mój przyjaciel Ufik

Willy to syn naukowców, z którym wyrusza na niezwykłą podróż w kosmos. Niespodziewanie jednak statek rodziny ulega wypadkowi, a sam Willy trafia na dziwaczną planetę, gdzie wszystko wygląda, jak gdyby pochodziło z filmu fantasy. Zagubiony chłopiec szybko zaprzyjaźnia się jednak z psotnym stworem o imieniu Ulfik, u boku którego odkrywa piękno nowej krainy i poznaje wartości, o jakich istnieniu wcześniej nie miał nawet pojęcia. 

12/15
12/15
VOD.pl - Magiczny dywan

Największym marzeniem Hodżii jest opuścić maleńką wioskę, którą zamieszkuje razem z rodziną, i odwiedzić miasto sułtana. Dlatego kiedy los daje mu szansę na wyruszenie w upragnioną podróż, Hodżia nie waha się z niej skorzystać. Szczególnie, że stary El Faza ma dla niego wyjątkową misję, w której pomóc Hodżii ma latający dywan i przyjaciółka Raja!

13/15
13/15
VOD.pl - Aryskotraci

Oprócz wielu nowych, fantastycznych bajek, warto również sięgnąć po sprawdzone klasyki Disneya. "Aryskotraci" to niesamowita historia z magicznym Paryżem w tle, w której poznajemy losy najbardziej poważanej rodziny wśród kociej arystokracji. Bogactwo, porwanie, emocje i niebezpieczna przygoda - to wszystko czeka Was w jednym z pierwszych pełnometrażowch filmów od Walta Disneya, który do dziś nie stracił swojego niezwykłego uroku i świeżości. 

 

14/15
14/15
VOD.pl - Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii

Ludzi (i zwierząt) nie należy oceniać po wyglądzie, prawda? Tak przynajmniej sądzi wesoła wróżka Jelonka, która zaprzjaźnia się z potężną, budzącą strach bestią, i przyprowadza ją do Przystani Elfów. Na miejscu jednak okazuje się, że nowa znajoma Jelonki nie budzi aprobaty innych. Jelonka i Dzwoneczek będą musiały zmierzyć się z gniewem pozostałch wróżek i stanąć w obronie nie tylko wielkiej bestii, ale także samej inności. 

15/15

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć