Warszawa

Pufa piłka, czyli siedzisko skrojone na miarę potrzeb

Pufa piłka, czyli siedzisko skrojone na miarę potrzeb

Wygodne siedzisko kojarzy nam się zazwyczaj z miękkim fotelem lub przestronną sofą. Okazuje się jednak, że bardzo oryginalnym i praktycznym elementem wyposażenia może być pufa piłka. Świetna do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Doskonale sprawdza się w pokojach socjalnych. Pufa piłka to uniwersalny, trwały i bardzo wygodny mebel. Przeczytajcie więcej o jej zaletach, a być może przekonacie się, że też powinniście ją nabyć do domu.

 

Z czego wykonana jest pufa piłka?

 

Pierwszym elementem, na jaki trzeba zwrócić uwagę, jest wysoka jakość wykonania pufy. Jej wypełnienie stanowi wysokogatunkowy granulat meblarski. Wysoka jakość granulatu sprawia, że wytrzymuje on obciążenie do 130 kg masy całkowitej. To gwarantuje bezproblemowe użytkowanie i zachowanie idealnego wyglądu przez długi czas.

 

Słów kilka warto poświęcić także materiałowi, z jakiego jest wykonane to wyposażenie. Dużą popularnością cieszy się ekoskóra. Pod względem wizualnym nie ustępuje ona skórze naturalnej. Charakteryzuje ją efektowny wygląd oraz możliwość zastosowania nieograniczonej palety wzorów i kolorów. Skóra ekologiczna jest tym samym prosta w utrzymaniu, o czym świadczy między innymi łatwość w jej czyszczeniu. Dzięki swojej strukturze ekoskóra nie wchłania płynów, co znacznie ułatwia przechowywanie jej w idealnym stanie. Skóra ekologiczna jest przyjemna w dotyku i nie nagrzewa się pod wpływem temperatury ciała. Siedząc na pufie, mamy pewność, że nie przykleimy się do niej. Pufę z ekoskóry można czyścić, używając popularnych środków piorących.

 

 

Gdzie sprawdzi się pufa piłka?

 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy pufa piłka to doskonały pomysł na wyposażenie pokoju dziecięcego i młodzieżowego, ale także świetnie się sprawdzają w pokojach socjalnych. Za sprawą swojego designu Idealnie wpasuje się do nowoczesnych i prostych wnętrz. 

 

Pufa piłka to także nieodzowny element każdego kąciku kibica. Oglądanie meczów ulubionej drużyny jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Tego typu siedzisko świetnie się sprawdzi nie tylko w nowoczesnym salonie, ale nawet w sypialni. Zajmuje niewiele miejsca, a gwarantuje komfort oraz wrażenia estetyczne na najwyższym poziomie. Co istotne pufa piłka występuje w kilku rozmiarach, dzięki czemu można zaopatrzyć się w model idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika.

 

Jakie opcje obicia posiada pufa piłka?

 

Jak sama nazwa wskazuje, główną stylistyką pufy są piłki używane w różnych dyscyplinach sportowych. To pozwala wybrać pufę stylizowaną na piłkę do kosza, do nogi i do rugby oraz na piłkę siatkową i tenisową. Obok wyboru wzoru można też określić kolory, w jakich będzie wykonana pufa piłka. Dzięki temu dużo łatwiej dopasować ją do stylistyki konkretnego wnętrza. Oprócz klasycznych kolorów dostępna jest szeroka paleta barw od różowego do turkusowego.

 

Pufa piłka jest dostępna na platformie pufy.pl. Oferowane tam produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. To sprawia, że pufy są bezpieczne dla alergików oraz dzieci. Z pewnością warto rozważyć aranżację wnętrza domu z wykorzystaniem tego typu siedzisk, wykonanych z nutą prostoty i fantazji.

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć