Warszawa

Szop, pies oraz pani Majętna i ich kolejne przygody- nadchodzi premiera nowych odcinków "Taffy'ego" w Boomerangu!

Szop, pies oraz pani Majętna i ich kolejne przygody- nadchodzi premiera nowych odcinków "Taffy'ego" w Boomerangu!

Czy bohaterowie tej kreskówki mają szansę na to, by zostać przyjaciółmi? Taffy to szop, który sprytnie udaje słodkiego kociaka i podstępem wprowadza się do luksusowej posiadłości starszej pani. Jego towarzysz, Bentley jest wiernym psem próbującym zdemaskować małego oszusta. Już w grudniu na kanale Boomerang kolejne odcinki tego zwariowanego serialu. Czy tym razem prawda o Taffym wyjdzie na jaw?


Pewnego dnia sprytny szop Taffy wykorzystuje nadarzającą mu się okazję i w mgnieniu oka zostaje jednym z domowników luksusowej rezydencji. Pani Majętna, do której należy olbrzymia posiadłość, widzi w futrzaku jedynie uroczego bezdomnego kotka. Prawdę o tożsamości tytułowego bohatera zna jedynie wierny pies Bentley, który od lat mieszka ze staruszką. Czworonożny strażnik domu zrobi wszystko, by zdemaskować Taffy’ego!


Kolejne odcinki zabawnego serialu animowanego o dwóch niesfornych zwierzakach domowych, rywalizujących o względny swojej dobrodusznej właścicielki, będą przepełnione zwariowanymi przygodami. Taffy zrani się w ucho i skończy u weterynarza, a Bentley nawiąże kontakt z przybyszami z przyszłości, którzy powierzą mu tajną misję, a także… wyląduje na Antarktydzie. A to jedynie niektóre z perypetii tej nieprzewidywalnej pary!

 

 

Jakie nieprawdopodobne pomysły przyjdą do głowy bohaterom i co z nich wyniknie? Czy prawda wyjdzie na jaw? Przed małymi widzami nowe odcinki kreskówki „Taffy”, które codziennie o 16:15 można będzie oglądać na antenie Boomeranga. Premiera już od 2 grudnia!


Wszystkich małych widzów zachęcamy do zapoznania się z przygodami Taffy’ego na stronie internetowej Boomerang – można znaleźć tam gry, quizy i zabawy związane z bohaterami kreskówki!

 

https://www.boomerang-tv.pl/shows/taffy

 

1/1
1/1

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć