Strefa rodzica » Artykuły » Nowinki » Emocjonujący wyścig! - Little Racer na Nintendo Swich

Emocjonujący wyścig! - Little Racer na Nintendo Swichpowiększ

Emocjonujący wyścig! - Little Racer na Nintendo Swich

Emocjonująca rywalizacja na krętych torach w malowniczym otoczeniu błękitnego nieba i śnieżnobiałych chmur, niebezpieczny wyścig na zalanym ognistoczerwoną lawą pogorzelisku, wyczerpująca walka wśród rozgrzanych słońcem piramid czy porywające starcie na skutej lodem trasie rozciągającej się dookoła igloo – to tylko niektóre z wyzwań, z jakimi będziecie mieli okazję zmierzyć się w najnowszej, wydanej właśnie przez All In! Games grze, Little Racer!

 

 

Idealna na nadchodzące długie jesienne wieczory rozgrywka łączy w sobie napięcie, dynamikę, niezapomniane emocje oraz kreatywność. Dzięki prostej obsłudze, która opiera się na sterowaniu samochodami za pomocą wyłącznie dwóch przycisków odpowiedzialnych za poruszanie pojazdami do przodu i zmianę toru, mogą cieszyć się nią zarówno nieposiadający jeszcze dobrze rozwiniętej koordynacji najmłodsi, jak i nie zawsze obeznani z nową technologią starsi. Tym ostatnim może ona przypaść do gustu również ze względu na inspirowaną dawnymi zabawkowymi autami i składanymi torami stylistykę, która przeniesie ich na moment z powrotem do świata dziecięcych przyjemności.

 


Młodszym natomiast z pewnością spodobają się czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa  oraz ciągle zmieniająca się sceneria, dzięki której gra – choć oparta na prostym mechanizmie i łatwa w obsłudze – nie przestaje zaskakiwać i nie nudzi. Zawiera w sobie bowiem ponad dziesięć różnych kolorowych światów oraz trzydzieści poziomów z czekającymi na uczestników coraz to nowymi przeszkodami i wyzwaniami. Co więcej, bardziej kreatywni zawodnicy mogą stworzyć także i własne wersje krajobrazów, w jakich będą później odbywali wyścigi.

 


Zbierzcie więc członków swojej rodziny - zarówno tych najmłodszych, jak  i najstarszych – i zwołajcie przyjaciół, by wspólnie cieszyć się przyjemnością płynącą z ekscytującego wyścigu w otoczeniu zachwycających intensywnymi barwami oraz nietypowymi – jak jednorożce czy piernikowe chaty – elementami światów. Gra dostarczy Wam szczególnie potrzebnej w nadchodzących miesiącach pracy chwili wytchnienia i rozrywki. Grajcie nawet w cztery osoby jednocześnie, pokonujcie liczne przeszkody, zanurzcie się w kolorowej scenerii i dajcie ponieść emocjom, które są w Little Racer gwarantowane!

 

 

Mamy dla Was niespodziankę - do pobrania KOLOROWANKI Little Racer!

 


 

Gdzie kupić? >>

 


Lubisz CzasDzieci.pl?
Zobacz także: Powrót do szkoły. Jak przygotować dziecko? więcej » x
Zobacz » Artykuły » Nowinki
EnglishMatters KIDS - magazyn do nauki języka angielskiego

EnglishMatters KIDS - magazyn do nauki języka angielskiego

EnglishMatters KIDS to magazyn dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym, który w przystępny i nietuzinkowy sposób rozwija kompetencje językowe najmłodszych. więcej »
6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci

6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci

6. MFF Kino Dzieci to nie tylko filmy. Sprawdźcie najważniejsze wydarzenia nadchodzącego festiwalu! więcej »
,,Basia'' - kultowa polska animacja jest już na DVD!

,,Basia'' - kultowa polska animacja jest już na DVD!

Pierwszą część animowanej serii ?Basia? można już oglądać w domowym zaciszu. Od 4 września w przedsprzedaży, przygody ulubienicy przedszkolaków, dostępne są w sieci salonów Empik. Serial na DVD w szerokiej dystrybucji od 23 września! więcej »
Książki na czasie - sierpień 2019

Książki na czasie - sierpień 2019

Zgodnie z kalendarzem astronomicznym mamy jeszcze lato zatem warto w pamięci zachować wakacyjne książki. Znajdziecie w nich zabawne zabawy językiem polskim, niezwykle zabawne i pełne wiedzy książki o elektryczności, naturze, czasie i chorobach. Poznacie także tajniki naszego ciała oraz widzę o tym czy 5 minut to dużo czasu. W sierpniu nie zabrakło też znanych i lubianych bohaterów.

Zapraszamy zatem na książkowe podsumowanie sierpnia.
więcej »
Przeżyj uskrzydlające chwile w ogromnymi motylami

Przeżyj uskrzydlające chwile w ogromnymi motylami

Zapraszamy Was dzisiaj do rozpoczęcia przygody z motylami. Są to jedne z najpiękniejszych owadów. Zachwycają kolorami, rozpiętością skrzydeł i różnorodnością. Nie trzeba planować podróży na inne kontynenty, by zobaczyć te egzotyczne okazy. W Warszawie powstała właśnie jedyna Motylarnia na Mazowszu. więcej »
Emocjonujący wyścig! - Little Racer na Nintendo Swich

Emocjonujący wyścig! - Little Racer na Nintendo Swich

mocjonująca rywalizacja na krętych torach w malowniczym otoczeniu błękitnego nieba i śnieżnobiałych chmur, niebezpieczny wyścig na zalanym ognistoczerwoną lawą pogorzelisku, wyczerpująca walka wśród rozgrzanych słońcem piramid czy mrożące krew w żyłach starcie na skutej lodem trasie rozciągającej się dookoła igloo ? to tylko niektóre z wyzwań, z jakimi będziecie mieli okazję zmierzyć się w najnowszej, wydanej właśnie przez All In! Games grze, Little Racer! więcej »
Powrót do szkoły. Jak przygotować dziecko?

Powrót do szkoły. Jak przygotować dziecko?

Wakacje powoli się kończą i pewnie coraz częściej myślisz o powrocie Twojego dziecka do szkoły. Jak przygotować siebie i dziecko oraz nie ulec wrześniowemu zamieszaniu? więcej »
Pierwszy raz w przedszkolu

Pierwszy raz w przedszkolu

Niebawem zacznie się nowy rok szkolny, także dla maluchów. W artykule piszemy o tych, które właśnie zaczynają swoją przygodę z przedszkolem. więcej »
Szkolny LOOZZ z Biedronką

Szkolny LOOZZ z Biedronką

Doskonale rozumiejąc potrzeby młodych odbiorców i wymagania rodziców, firma St. Majewski wprowadza na rynek nową markę artykułów tekstylnych o nazwie ?LOOZZ?. Produkty z tej linii to m.in. plecaki, piórniki oraz saszetki, których głównymi zaletami są: funkcjonalność, jakość, modne wzornictwo i atrakcyjna cena. WyLOOZZowana kolekcja dostępna będzie wyłącznie w ofercie sieci sklepów Biedronka od dnia 5 sierpnia br. więcej »
Powiększanie piersi, czyli sposób na jędrny biust po karmieniu dziecka

Powiększanie piersi, czyli sposób na jędrny biust po karmieniu dziecka

Chociaż operacje plastyczne piersi nie należą do zabiegów tanich, wiele kobiet z nich korzysta. Szczególnie dotyczy to matek, których piersi na skutek ciąży i karmienia utraciły swoją objętość, kształt i jędrność, a na skórze pojawiły się rozstępy. więcej »
Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019