Poznań

Wakacje w mieście - przegląd ofert

Wakacje w mieście - przegląd ofert

Co robić w mieście kiedy już wrócimy z urlopu? Najlepiej zadbać o to, aby nasze dziecko w czasie przerwy od szkoły się nie nudziło, a ku temu jest wiele okazji. Warto więc zajrzeć do kalendarza ofert instytucji kultury, by przekonać się, że czas między jedną wycieczką wakacyjną a drugą da się spędzić kreatywnie, twórczo, rodzinnie, a przy tym można więc wiele nauczyć.

 

Jakie oferty wakacyjne dla dzieci znalazły się na naszej liście? Sprawdźcie koniecznie w naszej galerii!

1/8
1/8
Letnie warsztaty w Muzeum Sienkiewicza

Muzeum Literackie Henryka Sienkiewicza zaprasza grupy półkolonijne na warsztaty plastyczno-literackie inspirowane twórczością  Sienkiewicza. 

 

Więcej informacji tutaj:

 

https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,113070fc6.html

2/8
2/8
Kino Letnie 2018

Seanse filmowe zupełnie za darmo i to w Muzeum. Maluchy w czasie sezonu letniego będą mogły skorzystać z kinowego repertuaru. Odbiór biletów będzie możliwy przed każdym seansem w kasie biletowej muzeum.

 

Więcej informacji tutaj:


http://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,112714cf1.html

3/8
3/8
Wakacje w Muzeum

Muzeum Narodowe zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat do spędzenia czasu podczas tematycznych zajęć odbywających się nie tylko w galerii rzeźby i malarstwa, ale także oddziałach dedykowanych m.in. etnografii, sztuce użytkowej, historii miasta Poznania czy wojskowości.

 

Więcej informacji tutaj:


https://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,113081035.html

4/8
4/8
Półkolonie z robotami i eksperymentami

Mały Inżynier zaprasza dzieci na półkolonie z eksperymentami, robotyką i programowaniem. To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę związaną z naukami ścisłymi.

 

Więcej informacji tutaj:

 

http://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,1122849f4.html

5/8
5/8
WAKACJE W ARSENALE Gra przestrzenią

Coś dla tych, którzy lubią zajęcia związane z budowaniem przestrzennym. Uczestnicy będą mogli wykonać obiekty 3D i na płaszczyźnie. Zapoznają się także z zasadami tworzenia ceramiki.

 

Więcej informacji tutaj:

 

http://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,1123525b0.html

6/8
6/8
Warsztaty teatralne "Lato w Teatrze"

Dzieci uczestnicząc w warsztatach będą mogły zbadać w jaki sposób normy i zasady społeczne budują nasze widzenie świata, co nam dają i jakie stawiają ograniczenia. Tematem zajęć będzie wolność, granice i bunt. Proponowane warsztaty: aktorskie, taneczne, dramaturgiczne, muzyczne, scenograficzne, reżyserskie.

 

Więcej informacji tutaj:


http://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,112464be7.html

7/8
7/8
Półkolonie letnie Stwórz własnego automatycznego robota!

Uczestnicy będą mogli zbudować swoje roboty marzeń. Poznają także podstawy fizyki, programowania i nauczą się pracy w grupie. Dodatkowo będą mogły także skorzystać z innych atrakcji np. wyjścia do parku trampolin czy do zoo, a także spróbować swoich sił w grach planszowych.

 

Więcej informacji tutaj:

 

http://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,1116785f6.html

8/8
8/8
Letnia akademia Malucha 2018 - Podwodna przygoda z archeologią

Uczestnicy tej wyjątkowej akademii zdobędą wiedzę o wielu pochłoniętych przez wodę cywilizacjach, wyspach, miastach, statkach czy skarbach. Ich wędrówka w przeszłość odbędzie się nie na lądzie, ale pod wodą!

 

Więcej informacji tutaj:


http://czasdzieci.pl/poznan/wydarzenia/id,112353d38.html

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć