Warszawa

Chlapanie atramentem. Poradnik dla młodych pisarzy

Chlapanie atramentem. Poradnik dla młodych pisarzy

od 9 do 14 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-62478-32-3
Tematyka: poradnik

Opis książki

Jeżeli należycie do tych młodych osób, która uwielbiają pisać lub jesteście rodzicami szukającymi książki, która wzmocniłaby w waszym dziecku zamiłowanie do pisania
– ta książka jest dla Was. Dwie znakomite autorki tej wyjątkowej książki rozbudzą zapał do pisania nawet w tych, którzy na co dzień, a zwłaszcza w szkole, nie przepadają za pisaniem. Mniej pewnych swoich twórczych możliwości przekonają, że potrafią pisać. A co najlepsze, zdradzą sensacyjne informacje o tym, jak to naprawdę jest być pisarzem. Chcecie pochlapać atramentem razem z nimi? Pióra lub klawiatura – w dłoń!


Anne Mazer i Ellen Potter przez długie lata były zasypywane listami i e-mailami od młodych czytelników z całego świata. W większości z nich powtarzało się to samo pytanie: „Jak pisać?”. W końcu te dwie pracowite, dzielne i doświadczone autorki postanowiły wspólnie napisać energetyczną i optymistyczną książkę dla dzieci na temat pisania. Wystrzegając się sztywnych i nudnych reguł, opowiadają w niej o swoich sposobach m.in. na ciekawą fabułę, żywych bohaterów, genialną scenerię i treściwe dialogi. Pomagają młodym adeptom pisarstwa znaleźć własną drogę do twórczego i przynoszącego radość wyrażania siebie.

 

Oprawa: Broszurowa ze skrzydełkami
Format książki: 135 x 205 mm
Liczba stron: 288

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Chlapanie atramentem. Poradnik dla młodych pisarzy

Recenzje CzasDzieci.pl:

Recenzja...

Chlapanie atramentem to pozycja dla każdego, kto kiedykolwiek marzył o napisaniu książki. Autorki, Anne Mazer i Ellen Potter, przeprowadzają czytelnika od samego początku procesu twórczego,... czytaj więcej »
Recenzje rodziców:

Poradnik dla młodych pisarzy - śmiało dla wszystkich, od dziewięciolatków zaczynając

Najpierw krótka historia z dziejów mojej rodzinki. W naszym domu szybko nastał taki czas, w którym dzieci pod wpływem słuchania książek zabrały się same do „pisania”.   Początkowo... czytaj więcej »

Warto zobaczyć