Warszawa

Tappi i Kocyk Mocyk

Tappi i Kocyk Mocyk

od 4 do 5 lat
PATRONAT
ISBN: 9788381541046
Tematyka: koc, magia, przygody, las

Opis książki

Nadchodzi jesień, a w Szepczącym Lesie, za sprawą Wichrów, pojawia się tajemniczy kocyk. To niezwykły Kocyk Mocyk, nazwany tak, ponieważ ten, kto go posiada, otrzymuje specjalne moce! Każdy z mieszkańców Lasu bardzo chce go mieć. Rozpoczyna się szalony pościg za kocykiem.

Chcesz wiedzieć, co będzie dalej? Zajrzyj do książki. Ale pamiętaj, nie tylko słowa są tu ważne. Jeśli będziesz wnikliwie wpatrywać się w ilustracje, ta opowieść stanie się jeszcze ciekawsza!

 

Wyjątkowy picturebook, w którym główną rolę odgrywają ilustracje. Książka wspaniale wspiera rozwój dziecka, i to na wielu płaszczyznach. Ćwiczy koncentrację, spostrzegawczość oraz pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie. Piękne, kolorowe i całostronicowe rysunki są doskonałą okazją do rozmów i dyskusji z dzieckiem.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Tappi i Kocyk Mocyk

Recenzje CzasDzieci.pl:

Tappi i Kocyk Mocyk już w księgarniach!

"Tappi i Kocyk Mocyk? autorstwa Marcina Mortki to najnowsza część z serii książek o wikingu Tappim od wydawnictwa Zielona Sowa. Rozbawi i zaciekawi zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Mamy nadzieję, że stanie się inspiracją do wartościowej rozmowy na temat tego, co naprawdę ważne.... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Bajka o prawdziwych bohaterach!

Czyż każdy z nas nie potrzebuje czasem poleżeć pod kocykiem? Nacieszyć się jego ciepłem, wygodą i skorzystać z oferowanego przez niego poczucia bezpieczeństwa? Poznajcie fantastyczne postacie,... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć