Warszawa

Przybysze z gwiazd. Biuro śledcze cz. 5 - Tomuś Orkiszek

Przybysze z gwiazd. Biuro śledcze cz. 5 - Tomuś Orkiszek

od 6 do 8 lat
PATRONAT
ISBN: 9788379831463

Opis książki

W piątym tomie Tomuś i jego przyjaciele spędzają wakacje u wujka Juliana na wsi. Jednak zamiast ciszy i spokoju na łonie natury, młodzi detektywi stają przed kolejna zagadką - ktoś wycina dziwne koła na polu pana Mateusza. Tomuś, Euzebiusz, Klotylda i Kicia nie mogą pozostawić mieszkańców wioski bez pomocy. Od razu rozpoczynają śledztwo, ustawiając na tarasie teleskop i obserwując? niebo. Czyżby tajemnicze zdarzenia miały coś wspólnego z kosmitami? Podobnie myślą dziennikarze, którzy przyjeżdżają na miejsce zdarzeń. A może istnieje inne wytłumaczenie?

 

Format: 145x205
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 128

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Przybysze z gwiazd. Biuro śledcze cz. 5 - Tomuś Orkiszek

Recenzje CzasDzieci.pl:

Gwiezdne chomiki atakują!

„ – Jak to się stało, że w tak młodym wieku został pan słynnym detektywem? Czy obowiązki szkolne nie kolidują z zawodowymi? – wypytywał dziennikarz (…)”.   Co... czytaj więcej »
Recenzje rodziców:

Dobra zabawa gwarantowana!

Skradziona kolekcja to czwarty już tom serii ,,Biuro Śledcze Tomuś Orkiszek i Partnerzy”, w którym jej tytułowy bohater, jak na prawdziwego detektywa przystało, rozwiązuje kolejną zagadkę.... czytaj więcej »

Po nitce do … kolekcji

Ile trzeba mieć lat, aby zostać detektywem i do tego „najinteligentniejszym detektywem pod słońcem?” Wcale nie tak wiele, wystarczy osiem. Zwłaszcza, jeśli do pomocy ma się niezrównaną... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć