Warszawa

Pewnego razu w Nibylandii. W mgnieniu oka - Disney

Pewnego razu w Nibylandii. W mgnieniu oka - Disney

od 7 do 9 lat
PATRONAT

Opis książki

Cztery przyjaciółki - Kate, Lilli, Mia i jej młodsza siostra Gabi w cudowny sposób trafiają do fantastycznej krainy zwanej Nibylandią, gdzie wraz z towarzyskimi Wróżkami przeżywają liczne przygody. Pomocna Wróżka imieniem Dzwoneczek oraz jej koleżanka Bryłka na polecenie Królowej Klarion opiekują się dziewczynkami i stają się ich przewodnikami po pełnej tajemnic i magii krainie. Każda z Wróżek ma swój niepowtarzalny talent, na przykład Bryłka jako jedyna w Przystani Elfów ma dar "mrugania", czyli błyskawicznego przemieszczania się. Właśnie podczas jednego z takich mrugnięć przez przypadek zabiera do swojego świata cztery dziewczynki, które najzwyczajniej w świecie bawiły się piłką w ogrodzie.

 

Format: 128x198
Oprawa: miękka
Liczba stron: 134
Seria: PEWNEGO RAZU W NIBYLANDII

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Pewnego razu w Nibylandii. W mgnieniu oka - Disney

W okamgnieniu

Podczas zwykłej zabawy w „głupiego Jasia” na zwykłym podwórku cztery zwykłe dziewczynki stają przed czymś, o czym mogły dotąd tylko śnić, marzyć bądź czytać w bajkach. Przed... czytaj więcej »
Recenzje rodziców:

Wstęp do przygody

W mgnieniu oka to pierwsza z serii Disney. Pewnego razu w Nibylandii książka łącząca realny świat, w którym żyją cztery przyjaciółki, z fantastyczną krainą zwaną Nibylandią, zamieszkaną... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Ukłon dla czasów dzieciństwa

Pewnego dnia cztery dziewczynki: rudowłosa, piegowata, marząca o wielkich przygodach Kate, kochająca sukienki okularnica Lilly, Mia, która pragnie poznać mowę zwierząt oraz malutka Gabi, wielbicielka... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć