Warszawa

Zmora doktora Melchiora cz. 1

Zmora doktora Melchiora cz. 1

od 10 do 12 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7895-985-4

Opis książki

Klub Poszukiwaczy Przygód

 

Przemek, Rodzynek, Bazyl i Muffin chodzą do jednej klasy, ale co ważniejsze są najlepszymi kumplami. Uwielbiają spędzać razem czas i wciąż wpadają w tarapaty… Nauczyciele rwą włosy z głowy, rodzice siwieją… ale cóż poradzić, kiedy ma się tysiące pomysłów na minutę i nie można usiedzieć w miejscu. Tym razem chłopcy w ramach zajęć pozalekcyjnych zakładają Klub Poszukiwaczy Przygód…


Na pierwszą przygodę nie trzeba długo czekać – chłopcy włączają się do poszukiwań skradzionych z muzeum obrazów. Kiedy okazuje się, że szybciej rozwiązują zagadki pozostawione przez złodziei od stróżów prawa i wyprzedzają ich o krok, policja zaczyna mieć na nich oko… Do tego w mieście pojawia się zmora i wszystko wywraca się do góry nogami… Będzie się działo!

 

Format: 145x205
Oprawa: miękka
Liczba stron: 200 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Zmora doktora Melchiora cz. 1

Recenzje rodziców:

Elitarny klub na tropie nie tylko obrazów

Kto szuka przygód – zapewne je znajdzie. Potwierdzeniem tego stała się działalność grupy klasowych przyjaciół, którzy (początkową motywacją była chęć zdobycia dodatkowych punktów... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Zarażeni przygodami

Agnieszka Stelmaszyk zarażona jest… pasją podróżowania. Tą „chorobą” zaraziła również swoje książki.    Zmora doktora Melchiora to pierwszy tom z serii... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć