Warszawa

Dziecko dla odważnych. Szkoła przetrwania

Dziecko dla odważnych. Szkoła przetrwania

PATRONAT
ISBN: 978-83-240-2822-1

Opis książki

Jakim cudem ludzkość nie wymarła, skoro tyle wysiłku trzeba włożyć w wychowanie jednego dziecka? SOS! W domu pojawia się małe stworzenie, które ryczy nie na żarty, za krótko śpi, ssie palec, robi kupy i dziwnie na ciebie patrzy. Podobno człowiek może się przyzwyczaić do wszystkiego. Więc kiedy w domu pojawił się Pitu (wtedy jeszcze nie mieliśmy pojęcia, jak się będzie nazywał), przyzwyczailiśmy się.

 

Jakimś cudem zmieniałem pieluchę. Nie wiem, jakim cudem wkładałem mu nowe ubranko. Kolejne tego dnia. (Czy mi się wydaje, czy w książkach nic nie pisali, że przeciętny Pitulek potrafi się obrzygać dziesięć razy dziennie? Bo o tym, że w tym samym czasie dwadzieścia razy obrzyga rodziców, nie pisali na pewno).

 

Jakim cudem ludzkość nie wymarła, skoro tyle wysiłku trzeba włożyć w wychowanie jednego dziecka? A przecież są tacy, co mają dwójkę czy, uchowaj Boże, piątkę! Więc co? Nie śpią dziesięć lat z rzędu? Nigdy byś w to nie uwierzył? Przekonaj się sam!

 

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 400

Format: 150 x 215

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Dziecko dla odważnych. Szkoła przetrwania

Recenzje CzasDzieci.pl:

Książka przyjemna i wciągająca

Znakomita i pełna humoru książka, myślę że bardziej dla rodziców niż dla przyszłych rodziców, bo niestety każdy przed urodzeniem dziecka myśli, że jego pociecha będzie aniołem i wychowa... czytaj więcej »
Recenzje rodziców:

Wychowanie na wesoło

Jeśli jeszcze nie macie dzieci i macie ochotę przeczytać tę książkę, to lepiej odłóżcie ją na półkę. Jeśli teraz po nią sięgniecie, włos zjeży wam się na głowie, a przezabawne... czytaj więcej »

O dzieciach na wesoło

Autor o dzieciach pisze od wielu lat. Zaczęło się od felietonów do gazet familijnych, poprzez scenariusz serialu i na książkach-poradnikach kończąc. Wybiórczo czytałam poprzednie teksty... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć