Rozrywka dla dzieci » Czytanki » MIKOŁAJKI

Drogi Mikołaju

MIKOŁAJKI
Drogi święty Mikołaju Przybądź do nas, bo już czas. Wszystkie dzieci Cię kochają i serduszka biją nam. Tu w przedszkolu wielu dzieciom serca biją niby młot. Nie... czytaj więcej »

Gdzie jest Mikołaj? - Dorota Gellner

MIKOŁAJKI
... A daleko, daleko, gdzie się kończy podwórko, za tajemniczą bramą, za oszronioną furtką czekają białe sanie z brodatym Mikołajem, i już zimową gwiazdę na... czytaj więcej »

Mikołaj

MIKOŁAJKI
Idzie, idzie święty z nieba. Oto jest wśród nas. Witaj święty Mikołaju. Witaj, witaj nam. Dobry, święty Mikołaju Wszystkie dzieci Cię kochają. Usiądź sobie między... czytaj więcej »

Mikołajki - Dorota Gellner

MIKOŁAJKI
W kapeluszu ze wstążkami biegnie Zima ulicami. W srebrnych dłoniach ma koszyczek, a w koszyku mnóstwo życzeń. - Dokąd biegniesz, zimo biała? - Do każdego Mikołaja! Do tych zwykłych... czytaj więcej »

Prezent dla Mikołaja - Dorota Gellner

MIKOŁAJKI
A ja się bardzo, bardzo postaram I zrobię prezent dla Mikołaja. Zrobię mu szalik piękny i nowy, Żeby go nosił w noce zimowe. I żeby nie zmarzł w szyję i w uszy, Gdy z burej... czytaj więcej »

Szósty grudnia - Halina Szal

MIKOŁAJKI
6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie I każde dziecko prezent dostanie.   Dla Asi ma piłkę, dla Bartka - sanki i... czytaj więcej »

Święty Mikołaj

MIKOŁAJKI
Jedzie święty Mikołaj, Białą brodą świeci, Worek z prezentami Ma dla grzecznych dzieci. Po śniegu, po białym Zwinne renifery Wspaniałym zaprzęgiem Pędzą w dwójki cztery Jedzie... czytaj więcej »

W mroźną noc grudniową...

MIKOŁAJKI
W mroźną noc grudniową Wśród śnieżnej zamieci Para reniferów Z nieba do nas leci   Ciągną piękne sanie W złocistym zaprzęgu A w saniach Mikołaj I worek prezentów   Święty... czytaj więcej »

Wieczór Mikołajowy

MIKOŁAJKI
Biały śnieżek, biały – grudniowy. Piękny wieczór, piękny wieczór – Mikołajowy. Paczki, paczuszki, woreczki, papier, sreberka, wstążeczki. Z paczek lalki i misie... czytaj więcej »

Wiersz o Świętym Mikołaju

MIKOŁAJKI
Przebrany Mikołaj czapkę ma czerwoną, Zniszczone kalosze, brodę oszronioną. Niesie ciężki worek prezentów wspaniałych, Chce, by wszystkie dzieci dziś się uśmiechały. Takiego staruszka... czytaj więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
30 kreatywnych zabaw na świeżym powietrzu podczas wiosny

30 kreatywnych zabaw na świeżym powietrzu podczas wiosny

Na aktywny i pełen wrażeń wypoczynek w promieniach słońca jest mnóstwo pomysłów.  
Czy słyszysz pukanie do drzwi? To wiosna...!

Czy słyszysz pukanie do drzwi? To wiosna...!

Jak naprawdę sprawić by wiosna zagościła zarówno w nas, jak i w naszym domu? Zaangażuj dzieci we wspólne zapraszanie wiosny! Może stworzycie nową rodzinną tradycję?  
Jak wspierać naukę dzieci w domu?

Jak wspierać naukę dzieci w domu?

Po powrocie ze szkoły dzieci raczej nie myślą o nauce. Jak sprawić, by ten etap dnia nie kojarzył się dziecku ze żmudnym wykonywaniem obowiązków a był przyjemnością?  

Wycieczka na Czasie

Weekend za miastem. Konstancin-Jeziorna

Weekend za miastem. Konstancin-Jeziorna

Razem z nami odkryjcie uroki miasta-uzdrowiska oraz pobliskiego Lasu Kabackiego. Idealne na wiosenną lub letnią rodzinną wyprawę.  

W domu z dzieckiem

Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Odchudzamy dzieci1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019