Rozrywka dla dzieci » Czytanki » Życzenia ślubne

Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele

Życzenia ślubne
Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele, Życzę więc Wam szczęścia wiele, stadka dzieci, mrowia wnuków I ... Zgadnijcie. Tak! Prawnuków! Oprócz tego powodzenia, marzeń, planów, snów spełnienia. Dużo... czytaj więcej »

Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi

Życzenia ślubne
Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, W takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych, I gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, Że nad życia trudną... czytaj więcej »

Dzwony biją jak szalone

Życzenia ślubne
Dzwony biją jak szalone, Marsz weselny w uszach brzmi. Młody mężu przytul żonę, Niechaj cała ziemia grzmi. Młoda żono przytul męża, Twej miłości barwny kwiat. Nie potrzeba... czytaj więcej »

Jeżeli kochać - to kochać stale

Życzenia ślubne
Jeżeli kochać - to kochać stale, dopóki serce przestanie bić. I swej miłości nie wstydzić się wcale, bo bez miłości nie można żyć.   ***   Z Bożej woli... czytaj więcej »

Miłość, Jak Słońce, Ogrzewa Świat Cały

Życzenia ślubne
Miłość, Jak Słońce, Ogrzewa Świat Cały I Swoim Blaskiem Ożywia Różanym; W Głębinach Przepaści, W Rozpadlinach Skały, Dozwala Kwiatom Zakwitnąć Wiśniowym I Wyprowadza Z Martwych... czytaj więcej »

Oto jest miłość

Życzenia ślubne
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się że czekali na siebie całe życie.   ***   Dzień ślubu się zbliża. Chwila to będzie niezapomniana, bo... czytaj więcej »

Szanowni Państwo Młodzi!

Życzenia ślubne
Szanowni Państwo Młodzi! Złączeni dzisiaj jesteście stułą, nowa otwiera się droga, piastujcie miłość dla siebie czułą, ona was zbliży do Boga. Ona czuć nie da nieszczęścia... czytaj więcej »

Szczęśliwej podróży

Życzenia ślubne
Szczęśliwej podróży Do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz!   ***   Wielu miodowych dni, Wspólnych radości... czytaj więcej »

W dniu Waszego Ślubu

Życzenia ślubne
W dniu Waszego Ślubu, Samych radosnych zdarzeń. Niech będzie on początkiem, Spełnienia Waszych marzeń.    ***   Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i... czytaj więcej »

W tej uroczystej chwili

Życzenia ślubne
W tej uroczystej chwili, gdy słowo tak oznacza zwycięstwo miłości, przyjmijcie życzenia szczere: szczęścia, zdrowia, radości. Niech uśmiech waszych dzieci pochodnią wesela świeci. Dobroć,... czytaj więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Szkoła na Czasie

Powrót do szkoły. Jak przygotować dziecko?

Powrót do szkoły. Jak przygotować dziecko?

Wakacje powoli się kończą i pewnie coraz częściej myślisz o powrocie Twojego dziecka do szkoły. Jak przygotować siebie i dziecko oraz nie ulec wrześniowemu zamieszaniu?  
10 najlepszych wodnych zabaw na lato

10 najlepszych wodnych zabaw na lato

Mamy dla Was pomysły zabaw do wykorzystania w ogrodzie, na plaży, w lesie na działce. Z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.  

Konkurs na Czasie

Podzielcie się z nami swoimi sposobami na "rodzicielskie problemy" i weźcie udział w naszym konkursie "Złote rady dla młodych rodziców"! Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby by Premium...  

Temat na Czasie!

Jak wybrać biurko, plecak, śniadaniówkę?

Jak wybrać biurko, plecak, śniadaniówkę?

W Empiku znajdziesz wszystko, co uczeń mieć powinien...  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019