Warszawa

Stadnina koni Słoneczna Dolina

Stadnina koni Słoneczna Dolina

Prawdziwy raj dla dzieci – piękna okolica, przejażdżki na kucykach i bryczką.


Słoneczna Dolina to szczególne miejsce wypoczynku. Tutaj słońce świeci przez cały rok, a domowa atmosfera i spokój jaki tutaj panuje pozwoli Ci spędzić miłe i niezapomniane chwile. Każdy znajdzie w Słonecznej Dolinie coś dla siebie w szczególności fanatycy koni, gór i przygód. Czas umilą na pewno wieczorne spotkania przy ognisku, czy ciekawe historie przy kawie w stylowym salonie. Wyjazdy w teren, oglądanie dzikiej przyrody, czy organizowane zabawy i konkursy to doskonały wypoczynek dla dzieci, jak i młodzieży.

 

Organizujemy również konne obozy młodzieżowe, rajdy konne (Sudecki Szlak Konny), przejażdżki bryczką wyjazdy na zaproszenie, imprezy konne i wesela, a w porze zimowej kuligi z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Stajnia Słoneczna Dolina jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie uzdrowiska ( Lądek Zdrój) z tradycjami sięgającymi XIII wieku. Pobliskie Góry Złote, Bialskie i Masyw Śnieżnika stanowią naturalną granicę zamykającą od wschodu i południa Kotlinę Kłodzką, a ich grzbietem biegnie granica z Republiką Czeską.

Dane adresowe:
Słoneczna Dolina, Stójków 46
57-540 Lądek Zdrój
tel.: (074) 8 147 960

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć