Warszawa

Holiday Inn Warszawa-Józefów ****

Holiday Inn Warszawa-Józefów ****

Holiday Inn Józefów to jeden z najpiękniej usytuowanych hoteli pod Warszawą, a zarazem jedno z najciekawszych miejsc na mapie Mazowsza.

 

W sezonie wiosenno – letnim jest chętnie wybierany przez Warszawiaków jako miejsce idealne do krótkiego wypoczynku za miastem bez konieczności długiej podróży. Spędzisz w nim czas luksusowo, aktywnie i blisko przyrody.

 

Las, rzeka, park linowy, mini golf, basen, tenis, SPA, rowery, pole golfowe z driving range i nauką gry w golfa (Zielona Karta), boisko do gry w piłkę – hotel oferuje różnorodne atrakcje sportowe dla dorosłych i dzieci. Wokół hotelu znajdują się rozległe ścieżki joggingowe prowadzące wzdłuż rzeki i leśne szlaki rowerowe.

 

W niedzielne popołudnia obejrzysz tu kabarety i koncerty polskich artystów połączone z brunchem w promocyjnej cenie. Na scenie w Holiday Inn Józefów w ramach projektu „Kulturalny Józefów” gościli już, m.in.: Kasia Kowalska, Sławek Uniatowski, Maciej Maleńczuk, Lady Pank, Kabaret Moralnego Niepokoju czy Ani Mru Mru).

 

Hotel Holiday Inn Józefów jest hotelem przyjaznym rodzinie. Zapewnia rodzicom szereg udogodnień w zakresie bezpieczeństwa i opieki nad dziećmi. Co więcej, Twoje dzieci nocują u nas bezpłatnie, gdy dzielą z Tobą hotelowy pokój. Jedzą z dziecięcego menu bezpłatnie, gdy Ty skorzystasz z co najmniej jednego dania głównego w restauracji LunaSol. Dla dzieci do lat 14 uczestniczących w niedzielnym brunchu przewidziano zniżkę 50%.

 

W hotelu znajduje się pokój zabaw (Kid`s Corner) i zewnętrzny plac zabaw. W ramach pakietów pobytowych (SPA, rodzinny, romantyczny) lub okolicznościowych (Boże Narodzenie, Wielkanoc, Majówka) hotel rozszerza program animacji o dodatkowe atrakcje, często oryginalne i zainspirowane projektami realizowanymi dla firm (m.in. teatrzyki, warsztaty bębniarskie, plastyczne czy stolarskie, pokazy iluzjonistyczne i wiele innych).

 

W hotelu jest 148 przestronnych, klimatyzowanych pokoi z balkonami, część wyposażona w drzwi wewnętrzne łączące pokoje - idealne na rodzinny pobyt. O poranku restauracja LunaSol zaprasza na kultowe śniadanie w formie bufetu z blisko 100 produktów! (Soboty, 06:30 – 10:30; Niedziela, 06:30 – 11:00). W hotelu działa restauracja LunaSol, bar Fornax i Grill House. Na terenie hotelu można doładować samochód elektryczny.

 

Hotel należy do międzynarodowej sieci hotelowej Intercontinental Hotels Group (IHG). Był wielokrotnie nagradzany, m.in.: tytułem najlepszego hotelu sieciowego dla rodzin z dziećmi (HPR 2018),  TopHotel Sport & Fitness 2017 i rekomendacją dla restauracji LunaSol w przewodniku kulinarnym  Gault & Millau 2015. Hotel Holiday Inn Warszawa-Józefów jest również oficjalnym partnerem Legii Warszawa.

Holiday Inn w Józefowie jest również miejscem cenionym przez organizatorów konferencji i eventów firmowych. W hotelu jest Centrum Konferencyjne (12 sal, łącznie 1169m2) z kompleksowym zapleczem do organizacji wesel, imprez firmowych, pikników do 5000 osób i rekreacji dla biznesu. Hotel udostępnia największy w Polsce centralnej namiot sferyczny (515m2, do 600 osób) pozwalający uzyskać niezwykłą wizualnie oprawę eventów oraz przyjęć weselnych.

Obiekty sportowe w hotelu są dostępne w dni powszednie i weekendy dla wszystkich zainteresowanych.

 

Planując pobyt z noclegiem warto dokonać rezerwacji bezpośredniej w hotelu oraz dołączyć do programu lojalnościowego IHG Rewards Club, aby uzyskać dodatkowe benefity (22 77 83 002, reservations@holiday.aquila.pl)

 

Subskrybując NEWSletter hotelu zyskujesz dostęp do promocji dedykowanych wyłącznie dla subskrybentów: www.holiday.aquila.pl/#newsletter

fb

Dane adresowe:
Józefów, ul. Telimeny 1, 05-420
tel.: 22 77 83 000
1/9
1/9
2/9
2/9
3/9
3/9
4/9
4/9
5/9
5/9
6/9
6/9
7/9
7/9
8/9
8/9
9/9
9/9

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć