Warszawa

Pensjonat Willa Jordanówka

Pensjonat Willa Jordanówka

Nasz Pensjonat powstał z myślą o tych, którzy pragną napawać się urokiem niepowtarzalnych widoków i oddychać pełną piersią  z dala od miejskiego zgiełku.

 

Zapraszamy do uroczego Pensjonatu Willa Jordanówka***, położonego w malowniczej i cichej okolicy, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Spędzicie tu Państwo niezapomniane chwile, rozkoszując się pięknem otaczającego krajobrazu. To jedyne takie miejsce, skąd roztaczają się piękne widoki na cztery pasma górskie - Tatry, Pieniny, Gorce i Babią Górę, cztery Parki Narodowe - Tatrzański, Pieniński, Gorczański, Babiogórski oraz jezioro, nad którym górują dwa zamki w Czorsztynie i Niedzicy, o którym krążą niezwykłe legendy.
 

 

 

Cisza i pejzaż tworzą magiczny klimat tego miejsca. Jesteśmy otwarci na Wszystkich Szanownych Gości. Na rodziny z dziećmi w szczególności, gdyż możemy pochwalić się pozytywną recenzją Ambasadorów Kids Travel. Pakiety na wakacje i ferie zawierają animacje, by dzieci świetnie się bawiły, gdy ich opiekunowie będą rozkoszować się wolną chwilą.

 

Jordanówka to także oferta specjalna dla Seniorów, Wędkarzy i Wszystkich Drogich Turystów.

 

Połączenie zabawy, aktywnego wypoczynku oraz smacznej  kuchni sprawią, że spędzą tu Państwo wyjątkowy czas!

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy 11 pokoi z łazienkami, bezpłatny parking, przytulną salę kominkową, zadaszony grill, bilard, własną nową Przystań wodną wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego, a dla najmłodszych: kącik  zabaw z mini biblioteką wewnątrz budynku oraz wielki statek piracki i mini golf na zewnątrz.

 

Każdego dnia w Tawernie pojawiają się nowe pomysły na zaspokojenie kulinarnych zapotrzebowań naszych Gości, łączymy tradycyjne dania z nowszymi trendami przekąsek na ciepło. Wszystko przygotowywane jest ze świeżych produktów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dane adresowe:
34 - 440 Kluszkowce,
ul. Stylchyn 32
tel.: T: +48 12 354 59 50, T: +48 18 275 05 55, M: +48 601 400 521
godziny.: Czynny całą dobę

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć