Warszawa

Obchody Święta Niepodległości 2019

Obchody Święta Niepodległości 2019

W najbliższych dniach możecie wziąć z dziećmi udział w wydarzeniach przybliżających im historię Polski, pieśni patriotyczne oraz realia czasów międzywojennych. 

 

 

 

1/6
1/6

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych to piękny zwyczaj. Podczas koncertu z Agatą Steczkowską rodziny zaproszone są nie tylko do słuchania, ale także do włączania się w śpiew. 

Więcej informacji tutaj

2/6
2/6

Koncert fortepianowo-skrzypcowy z okazji Święta Niepodległości odbędzie się w Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory wybitnych polskich kompozytorów.

 

Więcej informacji tutaj

3/6
3/6

W niedzielę na Placu Zamkowym, Dom Spotkań z Historią organizuje piknik historyczny. W programie warsztaty, zabawy, wyścigi, a także ciekawostki kulinarne. 

 

Więcej informacji tutaj

4/6
4/6

11 listopada Muzeum Historii Polski zaprasza na 14. Przystanek Niepodległość. To świetna okazja do rodzinnego spędzenia czasu oraz poznania historii w przystępny sposób. Głównymi atrakcjami tegorocznej edycji Przystanku będzie gra przestrzenna „Drogi do niepodległości” (dla młodzieży i dorosłych) w Ogrodzie Saskim, a także przedstawienie dla najmłodszych pt. „Bohaterski miś” prezentowane w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej.

 

Więcej informacji tutaj

5/6
5/6

We wtorek Polskie Radio Dzieciom zaprasza na kolejną odsłonę koncertu „Oczami Dziecka – Niepodległość”. Młodzi artyści zaprezentują repertuar patriotyczny, przeplatany polskimi piosenkami z lat 80. i 90.

 

Więcej informacji tutaj

6/6
6/6

Więcej weekendowych wydarzeń znajdziecie tutaj

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć